نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۲
کد خبر: ۱۱۷۴۰۰
2020 January 15 - ۱۰:۳۰ - ۲۵ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز -هوندا رودستر کوچک موتور وسط S۶۶۰ خود را مورد به‌روزرسانی سبُکی قرار داده و آن‌را در نمایشگاه اتو سالن توکیو معرفی کرده است.
به گزارش پدال نیوز -هوندا رودستر کوچک موتور وسط S۶۶۰ خود را مورد به‌روزرسانی سبُکی قرار داده و آن‌را در نمایشگاه اتو سالن توکیو معرفی کرده است.
بررسی فنی هوندا S۶۶۰ +مشخصات

  • بررسی فنی هوندا S660 +مشخصات
  • بررسی فنی هوندا S660 +مشخصات
  • بررسی فنی هوندا S660 +مشخصات

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، هوندا رودستر کوچک موتور وسط S660 خود را مورد به‌روزرسانی سبُکی قرار داده و آن‌را در نمایشگاه اتو سالن توکیو معرفی کرده است. این کی کار دونفره که در دو نسخهٔ معمولی و Modulo X ارائه می‌شود، برای مدل 2020 تغییرات ظاهری جزئی و به‌روزرسانی تجهیزات را تجربه کرده است.

در بیرون S660 ستون‌های A که قبلاً مشکی‌رنگ بودند همرنگ بدنه شده‌اند و یک رنگ سبز اکتیو جدید هم به لیست رنگ‌ها اضافه شده است. دی‌لایت‌های عمودی درون سپر جلو، چراغ‌های جلو و عقب دودی، طراحی جدید رینگ‌های آلومینیومی و جلوپنجرهٔ جدید هم دیگر تغییرات ظاهری این رودستر کوچک ژاپنی هستند.

در داخل نیز هوندا با اضافه کردن گرم‌کن صندلی‌ها، راحتی S660 را بهبود بخشیده و با تریم آلکانترا روی غربیلک فرمان و دسته‌دنده به همراه تریم چرمی جدید، کابین را اسپرت‌تر کرده است.نسخهٔ Modulo X، اما به‌روزرسانی‌های جزئی دیگری را هم تجربه کرده که شامل رنگ زرد کارنیوال جدید، قاب مشکی‌رنگ آینه‌های جانبی، غربیلک فرمان چرم و آلکانترا می‌شود. علاوه بر این، در کابین این نسخه برخلاف نسخهٔ معمولی که تمام مشکی است، تریم دورنگ مشکی و قرمز کار شده و قسمت‌های بیشتری با آلکانترا پوشیده شده‌اند.

اما با توجه به اینکه S660 در بالاترین سطح محدودیت کی کار‌ها قرار دارد، امکان تغییر و ارتقاء در پیشرانهٔ آن وجود نداشته است. این یعنی پیشرانهٔ سه سیلندر 660 سی‌سی توربوشارژ این خودرو همچنان مثل قبل 64 اسب بخار قدرت و 104 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند.

برای انتقال این نیرو به چرخ‌های عقب هم امکان انتخاب یک گیربکس شش سرعتهٔ دستی یا CVT وجود دارد. قیمت هوندا S660 مدل 2020 از 2,031,700 ین معادل 18,535 دلار آغاز می‌شود درحالی‌که برای خرید نسخهٔ Modulo X حداقل باید 3,042,600 ین معادل 27,755 دلار پرداخت کرد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head