نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶
کد خبر: ۱۱۷۳۷۰
2020 January 14 - ۱۶:۰۳ - ۲۴ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
نمايشگاه بين المللي آمريكاي شمالي
پدال نیوز: شورولت، كيا و جيپ، جايزه ها را به خانه مي برند. با اين كه نمايشگاه بين المللي آمريكاي شمالي امسال برگزار نمي شود اما هيئت داوري تصميم گيري در مورد نامگذاري خودروي سال را كنسل نكرده است.
به گزارش پدال نیوز، شورولت كوروت استينگري Stingray، كيا تلوريده Telluride، و جيپ گلادياتور برندگان خوش اقبال جايزه اي هستند كه خيلي از خودروسازان با حسرت به آن نگاه مي كنند.
 
هر چند انتخاب آنها تعجبي نداشت اما رقباي آنها هم دست كمي از برندگان ندارند و به همان اندازه خوبند. براي مثال رقيب اصلي كوروت، تويوتا سوپرا و هيوندايي سوناتاي 2020 بودند اما آن چه دل داوران را ربود، قواي محركه نسل هشتم كوروت بود كه در حد خود تحولي بزرگ به حساب مي آيد.
 
چند سالي است كه حال و هواي خودروهاي شاسي بلند بسيار پرطرفدار شده و به سرعت سهم بازار خودروهاي سدان را ميگيرد. براي همين تعجبي ندارد كه در بخش خودروهاي شاسي بلند مخصوص دشت و دمن، مدعي براي جايزه رو به فزوني است. تلوريده كيا مسابقه اي سخت با پسر خاله خود هيوندايي پاليساده Palisade داشت. گفتيم پسرخاله چون هيونداي و كيا را دو خواهر خودروساز كره اي مي شناسند. با اين كه لينكلن آوياتور Lincoln Aviator خوش درخشيده و دست كمي از كيا و هيوندايي ندارد اما در اين رقابت تنگاتنگ، كيا جايزه را به خانه برد.
 
در بخش وانت، جيپ گلادياتور، فورد رنجر و رام ريگ  Ram Heavy Duty rig به رقابت پرداختند و افتخار نصيب گلادياتور شد.
 
براي انتخاب اين خودروها، خبرنگاران خودرونويس به يك مسابقه و تست خودرو دعوت شدند و ساعت ها طول كشيد تا به اين نتيجه رسيدند.
 
در حال حاضر تلوريده و گلادياتور در نمايندگي هاي فروش اين خودروها موجود هستند اما كوروت استيگري با تأخير به دست مشتري خواهد رسيد كه دليل آن اعتصاب هاي كارگران جنرال موتورز در ماه هاي آخر سال 2019 بود.
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head