نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۰
کد خبر: ۱۱۷۳۵۷
2020 January 14 - ۱۳:۱۹ - ۲۴ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: مدیر شرکت ملی‌ پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: طرح رمزگشایی کارت سوخت افرادی که رمز خود را فراموش کرده بودند از روز نخست اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت تاکنون، برای ۱۰ هزار کارت‌ انجام شده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا، مجتبی شکوری اظهار داشت: تنها در چند روز اخیر بیش از 2 هزار کارت سوخت خودرو با همکاری و تلاش کارکنان نواحی، حراست، امور اداری و روابط عمومی وسامانه هوشمندسوخت در این استان رمزگشایی شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: فرآیند رمزگشایی کارت سوخت همچنان در استان ادامه دارد و سه مرکز در شهر بجنورد، شیروان و اسفراین برای این امر فعال است و شهروندان می توانند با مراجعه به مکان‌ها، عملیات رمزگشایی کارت‌ سوخت خود را انجام دهند.
 
در خراسان شمالی 77 جایگاه عرضه سوخت شامل 48 باب جایگاه عرضه فرآورده سوختی بنزین، نفت گاز و 29 باب جایگاه CNG تک منظوره و 2 منظوره فعال است.
 
توزیع بیش از 36 میلیون لیتر سوخت در بخش کشاورزی
 
شکوری در بخش دیگر سخنان خود گفت: در 9 ماهه امسال، بیش از 36 میلیون و 500 هزار لیتر سوخت بین بهره‌برداران بخش کشاورزی خراسان شمالی توزیع شده است.  
 
وی اظهار داشت: تخصیص سهمیه سوخت بخش کشاورزی براساس سطح زمین زیر کشت و تعداد ادوات کشاورزی انجام می‌ شود.
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: ذخیره سازی فرآورده‌های نفتی در تاسیسات انبارهای نفت منطقه در وضعیت مطلوبی انجام می شود و سوخت رسانی به بخش کشاورزی تا اتمام فصل کاری ادامه دارد.
 
بر اساس این گزارش، امسال بیش از 33 هزار درخواست برای تخصیص نفت گاز در بخش ماشین های کشاورزی دریافت شده است.
 
باهماهنگی انجام شده با سازمان جهاد کشاورزی استان، مقرر است هشت میلیون لیتر سوخت برای ماشین آلات کشاورزی در فصل زمستان توزیع شود.
 
در خراسان شمالی 344 هزار هکتار عرصه کشاورزی وجود دارد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head