نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷
کد خبر: ۱۱۷۳۵۳
2020 January 14 - ۱۳:۱۶ - ۲۴ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
اختصاص پاویون ویژه تولیدکنندگان موتورسیکلت در نمایشگاه خودرو
پدال نیوز: با توجه به حضور موتورسیکلت سازان در دوره های قبلی نمایشگاه خودرو تهران، قرار است در چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران یک پاویون اختصاصی به سازندگان موتورسیکلت و فعالان این حوزه تعلق گیرد.
به گزارش پدال نیوز، از ابتدای برگزاری نمایشگاه خودروی تهران، موتورسیکلت و تولیدکنندگان داخلی از شرکت کنندگان اصلی در نمایشگاه خودرو بودند.
 
علاقمندی جوانان به موتورسیکلت مسئولان برگزاری نمایشگاه خودرو تهران را بر آن داشت  تا در چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران، پاویون ویژه ای به فعالان صنعت موتورسیکلت اختصاص داده شود.
 
در شرایط فعلی کشور که با تحریم های سنگین در حوزه خودرو مواجه شده است، حضور موتورسیکلت سازان در این نمایشگاه می تواند شرایط آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با فعالیت های این حوزه را فراهم سازد.
 
با توجه به وضعیت آلودگی هوای کلانشهر های کشور و نقش پررنگ موتورسیکلت های کاربراتوری در تشدید این آلودگی و الزامات استانداردی در ساخت و تولید موتورسیکلت های انژکتوری، چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران می تواند نقش آفرینی مناسبی در اصلاح ساختارهای این حوزه ایفا کند.
 
جذابیت های موتورسواری برای جوانان و نقش موتورسیکلت به عنوان یک وسیله نقلیه کاربردی در شهرهای بزرگ از جمله شاخص هایی است که حضور فعالان صنعت موتورسیکلت در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران را از اهمیت زیادی برخوردار کرده است.
 
یادآور می شود چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران، 24 تا 27 بهمن ماه امسال در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب از ساعت 10 تا 17 میزبان علاقمندان و شرکت کنندگان خواهد بود.
 
 
انتهای پیام/
 


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head