نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
کد خبر: ۱۱۷۳۲۳
2020 January 14 - ۰۸:۴۷ - ۲۴ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شرکت معروف رنتک اینبار دست به ارتقای یکی از محبوب‌ترین خودرو‌های مرسدس‌بنز زده است.
به گزارش پدال نیوز؛ کمپانی رنتک یکی از معروف‌ترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌هایی است که محصولات مرسدس‌بنز را ارتقاء می‌دهد. آخرین اقدامات این شرکت آمریکایی قدرت خودروی A45 کمپانی مرسدس‌بنز را به صورت فوق‌العاده‌ای افزایش داده است. با این که این خودروی قدرتمند در حال حاضر مجهز به ۴۱۶ اسب‌بخار و قدرت پردازش موتور ۳۶۹ نیوتون بر متر است، ولی کمپانی رنتک تجهیزاتی در دست دارد که می‌تواند با آن قدرت این خودرو را تا ۵۹۲ اسب‌بخار افزایش دهد. این شرکت در نظر دار تا ارتقاء خودرو شرکت مرسدس‌بنز را در فصل اول سال ۲۰۲۰ به پایان برساند و آن را در اختیار فروشندگان قرار دهد.

شرایط ارتقاء مرسدس A45

برای اینکه خودرو A45 بتواند به قدرت ۵۹۲ اسب‌بخار برسد باید به یک توربوشارژر جدید و قوی مجهز شود. این تنها چیزی نیست که محصول مرسدس‌بنز نیاز دارد، این خودرو همچنین به قطعاتی مانند اگزوز و حتی یک موتور نرم افزار دیگر نیز نیاز دارد. برای آن دسته از خریداران که تمایلی به ایجاد تغییرات فیزیکی و مکانیکی ندارند، این شرکت در طی یک بروزرسانی نرم افزاری می‌تواند قدرت اسب‌بخار را تا عدد ۴۶۹ افزایش دهد. این شرکت همچنین مدعی است با ایجاد این بروزرسانی نرم افزاری می‌تواند قدرت پردازش موتور را تا ۵۷۵ نیوتن بر متر افزایش دهد.

معرفی تیونینگ جذاب مرسدس A45 توسط شرکت رنتک

این شرکت هنوز اطلاعاتی در رابطه با تغییر سرعت ماشین منتشر نکرده است. صفر تا صد ماشین A45 در حال حاضر ۳.۹ ثانیه است، با توجه به ارتقاء‌های پیش و رو انتظار می‌رود این عدد کاهش یابد و این ماشین را برای علاقه‌مندان سرعت مورد پسندتر سازد. شرکت رنتک همچنین بر روی دیگر قطعات این خودرو فعالیت دارد. به گفته این شرکت خریداران می‌توانند از اواخر ماه فوریه قطعاتی مانند سپر، اگزوز و چند قطعه دیگر را از این شرکت سفارش دهند.

معرفی تیونینگ جذاب مرسدس A45 توسط شرکت رنتک


گفته می‌شود اگزوز مذکور در چند مدل متفاوت است و یکی از آن‌ها صدای خودرو را به میزان غیرقابل باوری کاهش می‌دهد. از دیگر اگزوز‌های قابل استفاده یک نمونه جدا شونده است که به خریدار این اجازه را می‌دهد تا به راحتی با دریچه‌ای پیچشی اگزوز را باز یا بسته کند. شرکت آمریکایی رنتک همچنین در نظر دارد قطعاتی برای زیباتر ساختن ماشین مرسدس‌بنز تولید کند. به گفته برخی منابع خبری چرخ‌های ۱۹ و ۲۰ اینچی توسط این شرکت ساخته شده‌اند و چرخ‌های بزرگ‌تر در رنگ‌های متفاوت به فروش می‌رسند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head