نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۳
کد خبر: ۱۱۷۳۰۳
2020 January 13 - ۱۵:۰۱ - ۲۳ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- یک رسانه آلمانی نوشت در صورتی که این کشور تا سال ۲۰۳۰ به سوی تولید و استفاده انبوه از خودروهای برقی برود، بیش از ۴۰۰ هزار فرصت شغلی با خطر نابودی مواجه خواهد شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، روزنامه آلمانی "هندلز بلات" (Handelsblatt) می نویسد: تحقق یافتن تولید انبوع و استفاده عمومی از خودروهای برقی، تنها در بخش  خط تولید موتور خودرو(موتورهایی با سوخت فسیلی) در آلمان، حدود 88 هزار فرصت شغلی از بین خواهد رفت، چراکه در موتور خودروهای برقی، قطعات کم تری نسبت به موتورهای معمول به کار برده می شود.
 
این گزارش می افزاید نسل خودروهای برقی به گونه ای خواهند بود که به میزان خودروهای کنونی، به سرویس و خدمات مراقبت نیاز نخواهند داشت و این نیز دلیل دیگری برای از بین رفتن تعداد زیادی از فرصت های شغلی است.
 
این گزارش حاکی است در سال 2018 میلادی  در بخش صنعت خودرو آلمان  834هزار فرصت شغلی بوجود آمد  که این میزان نسبت به سال 1991 میلادی بسیار چشم گیر بود.
 
صنعت خودرو سازی آلمان با توجه به سرعت بخشیدن در ساختن و به کار گرفتن خودروهای برقی  به منظور  کاستن از  میزان گاز کربنیک و گازهای گلخانه ای ، از سوی اتحادیه اروپا تحت فشار قرار دارد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head