نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
کد خبر: ۱۱۷۳۰۱
2020 January 13 - ۱۴:۱۳ - ۲۳ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به بارش برف در محورهای مواصلاتی استانهای غربی، شمالی و شمال غربی کشور از رانندگانی که قصد سفر به این استانهای را دارند، خواست حتماً زنجیرچرخ با خود همراه داشته باشند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از تسنیم ، سرهنگ نادر رحمانی  درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر در اکثر محورهای آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، زنجان و کردستان شاهد بارش برف هستیم.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با بیان اینکه تردد در اغلب محورهای استان آذربایجان غربی و محور کرمان ـ شهداد الزامی است، گفت: به رانندگانی که قصد سفر به استانهای غربی، شمالی و شمال غربی کشور مانند کردستان، کرمانشاه، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، گیلان و زنجان را دارند، مؤکداً توصیه می‌کنیم زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
 
وی از مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید در محور بوشهر ـ گناوه خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر انسداد برخی از محورهای مواصلاتی در استان خراسان رضوی برطرف شده اما همچنان تعداد زیادی از محورهای مواصلاتی در استان سیستان و بلوچستان و برخی از محورهای مواصلاتی در دو استان کرمان و هرمزگان مسدود است.
 
به گفته این مقام پلیس راهور، ترافیک در آزادراه قزوین ـ کرج و کرج ـ تهران از پایانه شهید کلانتری تا گرمدره به صورت مقطعی سنگین و نیمه‌سنگین و در دو محور شهریار ـ تهران و پاکدشت ـ تهران نیمه‌سنگین است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head