نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۳
کد خبر: ۱۱۷۲۶۳
2020 January 13 - ۰۸:۳۴ - ۲۳ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شرکت هارلی دیویدسون با همکاری کمپانی فورد دست به ساخت محصول جذاب دیگری زده است.
به گزارش پدال نیوز؛ روابط شرکت فورد و هارلی دیویدسون به زمان‌های خیلی قبل می‌گردد، به عنوان مثال زمانی که اولین بار در سال ۲۰۰۰ اولین کامیون مشترک را با هم تولید کردند. رفته رفته همکاری این دو شرکت افزایش یافت و روابطشان بهتر شد. نهایتا در سال ۲۰۱۹ خودروی مشترک F 150 را با قابلیت‌های خارق‌العاده به دنیا معرفی کردند. 

حالا برای سال ۲۰۲۰ این شرکت‌ها برنامه بهتری دارند آن‌ها می‌خواهند یکی از جذاب‌ترین مدل‌های سری Sierra را تولید کنند. همانند دیگر مدل‌های GMC این خودرو خاص و ویژه قرار است توسط کارخانه توسانی موتور تولید شود. این کارخانه بیش از سه دهه است که مسئولیت ساخت و تولید خودرو‌ها و وانت‌های ویژه را بر عهده دارد. این کارخانه در ایندیانا حضور دارد و صرفا تمرکز خود را بر ساخت ماشین‌های فورد و GMC گذاشته است. 
نحوه ارائه خودرو‌ها در این کارخانه به دو نوع است، کمپانی می‌تواند سفارش خود را شخصی سازی شده به این کارخانه ارائه دهد و یا این کارخانه طبق تجربیات و سلیقه خود محصولی را به شرکت ارائه دهد.

معرفی جدیدترین و خاص‌ترین تراک GMC

ویژگی‌های این خودرو
چیزی که این ماشین در حال ساخت را از نسخه‌های پیشین آن جدا می‌کند تغییرات نوین آن است. به گفته شرکت هارلی دیویدسون بیش از شست و پنج تغییر در این نسخه نسبط به عناوین پیشی Sierra وجود دارد. از جمله این تغییرات می‌توان به نوار چراغ‌های LED اشاره کرد. به طور کلی میزان زیادی از تغییرات در قسمت جلویی ماشین صورت گرفته است مانند کاپوت و سپر.

معرفی جدیدترین و خاص‌ترین تراک GMC

طراحی چرخ‌های این خودرو مانند ماشین‌های بزرگ قدیمی است، اندازه این چرخ‌ها بیست و دو اینچ و رینگ آن آلمینیومی ساخته شده است. این رینگ‌ها پیش در بر روی F 150 نیز قابل مشاهده بود. آن دسته از طرفداران این سری که علاقه زیادی به این نوع خودرو‌ها دارند با مشاهده دقیق و نزدیک به بدنه متوجه تغییرات ریزی در برش‌ها و برآمدگی‌ها می‌شوند.

معرفی جدیدترین و خاص‌ترین تراک GMC

در عقب این خودرو یک سیستم اگزوز جدید با دو دهانه آلمینیومی وجود دارد که همراه با سپر از نو تازئین شده عقب است. همچنین در عقب این ماشین قسمتی برای قرار دادن نام و لوگو هارلی دیویدسون وجود دارد که همگام با رنگ خودرو در یک طیف ملایم رنگی به نمایش گذاشته شده است.

معرفی جدیدترین و خاص‌ترین تراک GMC

در داخل این خودرو، اما تغییرات قابل توجه‌ای وجود ندارد، تغییرات طراحی داخلی تنها چرم متفاوت و حضور بسیار برند HD هستند. این خودرو قرار است تا در ماه آینده با قیمت ۹۴۹۹۵ به بازار عرضه شود. همچنین گارانتی ۳ ساله تا ۳۶۰۰۰ مایل از ویژگی‌های همراهی کننده این محصول است.

معرفی جدیدترین و خاص‌ترین تراک GMC


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head