نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸
کد خبر: ۱۱۷۲۶۰
2020 January 13 - ۰۷:۵۲ - ۲۳ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز از ساعت ۲۱ امشب تا ۵ بامداد فردا به علت عملیات راهسازی مسدود است و هموطنان از مسیرهای جایگزین برای تردد به شمال کشور استفاده کنند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از خبرگزاری فارس: سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص حوزه ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از محور هراز ممنوع بوده و این انسداد از ساعت ۲۱ امشب تا ۵ بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت و هموطنان برای سفر به شمال کشور می توانند از جاده های جایگزین فیروزکوه و چالوس استفاده کنند.
 
محبی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، گفت: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه روان و عادی در جریان است و مشکل خاصی برای تردد خودروها وجود ندارد.
 
محبی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم روان و بدون مشکل در جریان است.
 
محبی با بیان اینکه هم وطنان در هنگام تردد از مسیرهای کوهستانی رعایت مقررات راهنمایی رانندگی را سرلوحه رانندگی خود قرار بدهند، تاکید کرد: فردا ممنوعیت و محدودیت دیگری نیز در محور هراز و از ساعت ۲۱ تا ۵ بامداد روز بعد اعمال خواهد شد بنابراین مسافران قبل از آغاز سفر وضعیت راهها را از منابع رسمی پیگیری و سپس اقدام به آغاز مسافرت کنند.
 
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اذعان کرد: رعایت مدیریت زمان سفر، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت و... می‌تواند باعث کاهش آمار تصادفات رانندگی شود.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head