نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
کد خبر: ۱۱۷۲۰۵
2020 January 11 - ۱۶:۴۴ - ۲۱ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: کودک خردسالی که در یک پیچ خطرناک از داخل خودرو به جاده‌ای شلوغ پرت شده بود به‌طرز معجزه آسایی نجات یافت.
به گزارش پدال نیوز؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است زنده ماندن معجزه آسای یک کودک خردسال پس از سقوط از خودرو به داخل جاده را به تصویر می‌کشد. در این حادثه که در منطقه " کِرالا" هند رخ داد این کودک با وجود پرت شدن به داخل یک جاده شلوغ از مرگ گریخت.

در این ویدئو که توسط دوربین مدار بسته ساختمان نزدیک به محل حادثه تهیه شده است خودرویی را که کودک از داخل آن به جاده سقوط می‌کند در حال عبور از یک پیچ خطرناک نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که پس از رسیدن خودرو به پیچ، ناگهان درب آن باز شده و کودک به وسط جاده سقوط می‌کند. این در حالی است که در پشت سر خودرویی که کودک از داخل آن سقوط کرد یک خودروی دیگر و با فاصله‌ای اندک در حال عبور بود. این ویدئو نشان می‌دهد که تنها چند ثانیه پس از سقوط این کودک چند خودرو در محل حادثه در این جاده شلوغ ظاهر می‌شوند. خوشبختانه راننده این خودرو به همراه راننده یک اتوبوس و موتورسیکلت توانستند با ترمزکردن سریع خودرو‌های خود را متوقف کرده و از حادثه‌ای تلخ جلوگیری کنند.

"پانکاج نیان"، افسر پلیس هند با انتشار این ویدئو در توئیتر خود در کپشنی نوشت: «استفاده از صندلی ویژه نوزاد و بستن کمربند توسط کودکان هنگام سفر بسیار مهم است. قبل از حرکت تمام درب‌های خودرو را بررسی کرده و از بسته بودن آن اطمینان حاصل کنید. همه کودکان مانند این کودک خوش شانس نیستند.»

برای دیدن ویدئو اینجا کلیک کنید.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head