نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
کد خبر: ۱۱۷۱۶۱
2020 January 11 - ۰۹:۱۰ - ۲۱ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
بازگشت تردد محور کندوان به وضع عادی
پدال نیوز- رئیس پلیس راه مازندران گفت: قرار بود محور کندوان امروز یک‌طرفه شود که باتوجه به کاهش حجم ورودی احتمال لغو این محدودیت وجود دارد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، علیرضا قدمی درباره وضعیت جاده‌های مازندران اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت روان است‌.
 
وی افزود: درحال حاضر بارشی نداریم ولی براساس پیش‌بینی هواشناسی امشب شاهد بارش برف خواهیم داشت که توصیه پلیس به رانندگان پرهیز از سفرهای غیرضروری است.
 
رئیس پلیس راه مازندران درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای استان، اضافه کرد: ممنوعیت تردد برای تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح امروز در محور هراز اعمال شده و تا ساعت 24 امشب ادامه دارد.
 
این مسوول بیان کرد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون وکامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است.
 
قدمی تصریح کرد: قرار بود امروز محور کندوان یک‌طرفه شود که باتوجه به تعداد ورودی‌ها احتمال لغو این محدودیت وجود دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به پیش‌بینی بارش برف امشب در محورهای کوهستانی مازندران توصیه ما به رانندگان این است که از سفر شبانه در محورهای استان پرهیز کنند.
 
رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر اینکه تجهیز خودروها به ادوات زمستانی در این فصل از سال ضرورت دارد، گفت: رانندگان می‌توانند ازطریق تماس با شماره تلفن‌های 21824420 و 21824434 با پیش شماره 011 از آخرین وضعیت جاده‌های استان مطلع شوند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head