نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۹
کد خبر: ۱۱۷۱۰۱
2020 January 09 - ۱۱:۲۱ - ۱۹ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
شن پاشی معابر تهران بدنبال برف امروز
پدال نیوز- مدیر روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به آمادگی ۱۴ هزار نیروی خدمات شهری به همراه تجهیزات برف روبی در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، از شهروندان تهرانی درخواست کرد از سفرهای غیر ضروری هنگام بارش برف خودداری کند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، اعظم ابراهیمی و در تشریح آخرین فعالیت‌های خدمات شهری با توجه به بارش برف صبح امروز گفت: در حال حاضر 14 هزار نیروی خدمات شهری به همراه تجهیزات در سطح شهر تهران در آمادگی کامل قرار دارند.
 
وی افزود: از صبح امروز بارش برف در سطح  شهر تهران مشاهده می‌شود اما عمده شدت بارش برف در مناطق یک، 2 و چهار است در ساعات ابتدایی امروز در مناطق غربی همچون 21 و 22 شدت بارش زیاد بود اما در حال حاضر از شدت بارش در این مناطق کاسته شده است.
 
وی ادامه داد: تمام معابر در حال شن‌پاشی هستند و خوشبختانه معبر مسدودی در تهران نداریم.
 
مدیر روابط عمومی خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر لزوم پرهیز از سفرهای غیر ضروری در هنگام بارش برف گفت: از همه شهروندان درخواست می‌کنیم هنگام بارش برف ضمن همکاری با نیروهای خدمات شهری از سفرهای غیر ضروری پرهیز کند و ضمن کنترل ماشین خود و به همراه داشتن تجهیزات روزهای برفی همچون زنجیر چرخ در معابر فرعی و مقابل خانه خود را برف روبی کند تا به این ترتیب همکاری مناسبی با نیروهای خدمات شهری داشته باشند.
link
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head