نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۳
کد خبر: ۱۱۶۷۵۰
2020 January 02 - ۱۶:۳۱ - ۱۲ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در حوزه بازاریابی اعلام کرد:
پدال نیوز: قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در حوزه بازاریابی، فروش و خدمات پس فروش گفت: ایران خودرو در راستای جلب رضایت مشتریان در دو ماه اخیر بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان داده است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، محسن ناقدی با بیان این مطلب افزود: گروه صنعتی ایران خودرو هیچ‌گونه تعهد معوقه‌ای در فروش‌ فوری خود ندارد و خودروهای فروش رفته در این طرح‌ها به روز شده است.
 
وی گفت: با افزایش تیراژ تولید، به بخش مهمی از تعهدات معوق در قبال مشتریان تا پایان اسفندماه عمل خواهیم کرد و پیش بینی می‌کنیم تا خردادماه سال آینده تمامی تعهدات معوق به صفر برسد.
 
ناقدی با اشاره به اینکه درحال حاضر تعهد معوق در طرح‌های پیش‌فروش در ۱۲ خودرو برای مشتریان حقیقی نداریم، افزود: درحال حاضر طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو با تعریف کد کاربری و رمز عبور برای متقاضیان انجام می‌شود. در این طرح که برای نخستین بار متقاضیان ملزم به تعریف کد کاربری و رمز عبور برای ورود به سایت فروش شده اند، علاوه بر کاسته شدن از ترافیک در صف متقاضیان، روند ثبت نام در بازه زمانی طولانی‌تری ادامه دارد.
 
وی تاکید کرد: گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد با همدلی قطعه‌سازان تعداد تولید در دو بخش سواری و تجاری آذر ماه امسال را نسبت به آذر ماه سال گذشته به میزان ۱۰۱ درصد افزایش دهد.
 
ناقدی خاطرنشان کرد: ایران خودرو برنامه‌های خوبی در توسعه محصولات جدید دارد که محصول ۳۲۳ یکی از آنهاست.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head