نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۷
کد خبر: ۱۱۶۳۴۰
2019 December 27 - ۱۰:۰۸ - ۰۶ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز-سرانجام مرسدس بنز با معرفی نسخه تمام الکتریکی ون اسپرینتر سبد محصولات تجاری خود را تنوع بخشید. این خودرو جایگزین بزرگ‌تری برای ون کنونی ویتو الکتریکی می‌باشد.
به گزارش پدال نیوز-سرانجام مرسدس بنز با معرفی نسخه تمام الکتریکی ون اسپرینتر سبد محصولات تجاری خود را تنوع بخشید. این خودرو جایگزین بزرگ‌تری برای ون کنونی ویتو الکتریکی می‌باشد.
معرفی رسمی مرسدس بنز اسپرینتر الکتریکی + مشخصات

  • معرفی رسمی مرسدس بنز اسپرینتر الکتریکی + مشخصات
  • معرفی رسمی مرسدس بنز اسپرینتر الکتریکی + مشخصات
  • معرفی رسمی مرسدس بنز اسپرینتر الکتریکی + مشخصات
  • معرفی رسمی مرسدس بنز اسپرینتر الکتریکی + مشخصات

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرانجام مرسدس بنز با معرفی نسخه تمام الکتریکی ون اسپرینتر سبد محصولات تجاری خود را تنوع بخشید. این خودرو جایگزین بزرگ‌تری برای ون کنونی ویتو الکتریکی می‌باشد.

مرسدس این خودرو را با دو باتری 55 یا 41 کیلووات ساعتی عرضه می‌کند. مدل مجهز به باتری بزرگ‌تر برد حرکتی 168 کیلومتری داشته و حداکثر ظرفیت بارگیری آن 891 کیلوگرم است. مدل دارای باتری کوچک‌تر تنها 115 کیلومتر شعاع حرکتی داشته، ولی می‌تواند محموله‌هایی تا 1045 کیلوگرم وزن را حمل کند. قوای محرکه الکتریکی این خودرو همان ظرفیت بار مدل‌های درون‌سوز را ارائه کرده است. فضای حمل بار اسپرینتر الکتریکی برابر با 10.5 مترمکعب می‌باشد.

صرف‌نظر از نوع باتری، اسپرینتر الکتریکی از یک پیشرانه الکتریکی با قدرت 114 اسبی و گشتاور 295 نیوتون متری سود می‌برد. از آنجایی که هدف مرسدس از تولید این خودرو کاربری‌های تجاری ناوگانی است بنابراین به خریداران اجازه می‌دهد حداکثر سرعت خودرو را بین 80، 100 و 120 کیلومتر در ساعت انتخاب کنند.

به منظور افزایش هرچه بیشتر محدوده حرکتی، رانندگان می‌توانند چهار سطح ترمز احیا شونده را انتخاب کنند. چندین حالت رانندگی نیز برای بهبود راندمان خودرو وجود داشته که شامل تنظیم سیستم تهویه مطبوع برای مصرف کمتر انرژی است.

به منظور کمک به تصمیم‌گیری مشتریان در انتخاب محصولی صحیح، مرسدس ابزار‌هایی را برای خریداران اسپرینتر الکتریکی در نظر گرفته که با آن می‌توانند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. این شرکت همچنین سرویس‌هایی برای نیاز‌های شارژ در تأسیسات کمپانی می‌باشد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head