نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۱
کد خبر: ۱۱۵۶۳۷
2019 December 14 - ۱۴:۰۲ - ۲۳ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی خبر داد:
پدال نیوز: ضامنی گفت: در این خصوص در تهران، برای آن دسته از رانندگان تاکسی های ون که پروانه فعالیت آنها دارای اعتبار است، پیامک ارسال خواهد شد و آنها باید با مراجعه به محل اعلامی نسبت به دریافت کارت سوخت خود اقدام کنند، آن دسته از رانندگانی که پروانه فعالیت آنها منقضی شده است باید با مراجعه به سازمان تاکسیرانی تهران نسبت به تمدید پروانه خود اقدام تا کارت سوخت برای آنها صادر شود.
به گزارش پدال نیوز، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اظهار داشت به اجرای طرح دنبال سهمیه بندی سوخت، کارت‌های سوخت جدید تاکسی های ون با 600 لیترسهمیه از روز یکشنبه 24 آذر تحویل تاکسیرانان می شود.
 
ضامنی گفت: در این خصوص در تهران، برای آن دسته از رانندگان تاکسی های ون که پروانه فعالیت آنها دارای اعتبار است، پیامک ارسال خواهد شد و آنها باید با مراجعه به محل اعلامی نسبت به دریافت کارت سوخت خود اقدام کنند، آن دسته از رانندگانی که پروانه فعالیت آنها منقضی شده است باید با مراجعه به سازمان تاکسیرانی تهران نسبت به تمدید پروانه خود اقدام  تا کارت سوخت برای آنها صادر شود.
 
وی افزود: در سایر شهرهای کشور رانندگان  تاکسی‌های ون از روز دو شنبه مورخ 25 آذر 98 جهت دریافت کارت سوخت جدید خود به سازمان‌های تاکسیرانی مراجعه و کارت خود را تحویل گیرند.
 
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور افزود: با توجه به زمان کم باقی مانده تا پایان آذر و به منظور استفاده کامل رانندگان از این سهمیه، مابه التفاوت 200 لیتری سهمیه سوخت آذرماه رانندگان، بر اساس هماهنگی‌هایی که با وزارت کشور و شرکت نفت صورت گرفته است، در سهمیه دیماه آنها لحاظ می شود و کارت سوخت تاکسی‌های ون در دیماه 800 لیتر شارژ خواهد شد، از بهمن ماه به صورت ماهانه کارت سوخت خودروهای ون 600 لیتر شارژ می شود.
 
این مسئول اعلام کرد: کارت های سوخت قدیمی ون ها تا پایان آذرماه فعال است و تاکسیرانان می توانند از باقیمانده سهمیه آن تا پایان ماه جاری استفاده کنند.
 
ضامنی در پایان گفت: مدارک لازم جهت تحویل کارت اصل و کپی کارت خودرو و کارت ملی است.
 
 
منبع: ایسنا
 
انتهای پیام/
 


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head