نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۸
کد خبر: ۱۱۵۶۳۱
2019 December 14 - ۱۳:۵۶ - ۲۳ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شرکت خودروسازی فراری به تازگی اعلام کرده است که خودروی تمام الکتریکی ferrari تا قبل از سال ۲۰۲۵ میلادی عرضه نخواهد شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از  ایسنا، با توجه به محبوبیت خودروهای برقی، پاک و دوستدار محیط زیست، بسیاری از شرکت‌های خودروسازی در جهان به سمت و سوی توسعه، تولید و عرضه محصولاتی با فناوری‌های نوین و تمام الکتریکی روی آورده‌اند تا علاوه بر پیوستن به جریان جهانی حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از گرمایش زمین و آلودگی هوا، اعتماد و رضایت مشتریان را به دست بیاورند و بدین ترتیب سهم خود را در بازارهای جهانی افزایش دهند.
 
لوئیس کامیلری، مدیر ارشد اجرایی شرکت فراری که یک خودروساز ایتالیایی بزرگ و معروف به شمار می‌رود، به تازگی خاطرنشان کرده است که خودروی تمام الکتریکی این شرکت احتمالا تا قبل از سال 2025 میلادی عرضه نخواهد شد.
 
بر اساس گزارش وب سایت motor1، این بدان معناست که مشتریان و علاقمندان به خریداری خودروی الکتریکی فراری باید حداقل پنج سال منتظر بمانند تا این شرکت به توسعه و تولید خودروی مذکور بپردازد و تمام قابلیت و امکانات جدید و لازم برای رفاه، امنیت و آسایش سرنشینان این محصول جدید را در اختیار آن‌ها بگذارد.
 
بسیاری از کشورهای جهان قصد دارند با هدف مقابله با آلودگی هوا و کاهش میزان انتشار آلاینده‌ها و گازهای گلخانه‌ای و حفظ بیشتر محیط زیست، خودروهای تمام الکتریکی و برقی را به تولید انبوه برسانند.
 
افزایش روزافزون خودروهای برقی و محبوبیت استفاده بیش‌تر از این خودروها، موجب شده است شرکت‌های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یک از برنامه‌های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی کنند. بدین ترتیب شرکت‌های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته‌اند که تغییر رویکرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودروهای برقی و الکتریکی و هیبریدی بپردازند تا در سال‌های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.
 
دولت‌های بسیاری همچون انگلستان، فرانسه، نروژ، اسپانیا، یونان، مکزیک، چین و هند از جمله پیشگامانی هستند که قصد دارند به منظور جلوگیری از آلودگی هوا، حفظ محیط زیست و کاهش دمای کره زمین، تولید و فروش خودروهای بنزینی و دیزلی را تا دهه 2030 و نهایتاً تا دهه 2040 میلادی (حدوداً دو دهه آینده) ممنوع و متوقف اعلام کنند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head