نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶
کد خبر: ۱۱۵۱۲۶
2019 December 04 - ۱۷:۳۵ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز-قرار است که خودروی پرنده در ایالت فلوریدای آمریکا رونمایی شود. حداکثر سرعت این خودرو پرنده در آسمان ۲۰۰ و روی زمین ۱۰۰ مایل برساعت است. این خودرو روی زمین با سه چرخ حرکت می کند.
به گزارش پدال نیوز-قرار است که خودروی پرنده در ایالت فلوریدای آمریکا رونمایی شود. حداکثر سرعت این خودرو پرنده در آسمان ۲۰۰ و روی زمین ۱۰۰ مایل برساعت است. این خودرو روی زمین با سه چرخ حرکت می کند.
خودروی پرنده با ۳ چرخ رونمایی می شود

  • خودروی پرنده با 3 چرخ رونمایی می شود
  • خودروی پرنده با 3 چرخ رونمایی می شود
  • خودروی پرنده با 3 چرخ رونمایی می شود
  • خودروی پرنده با 3 چرخ رونمایی می شود

به گزارش مهر ،  قرار است یک خودروی پرنده در میامی(ایالت فلوریدا آمریکا) رونمایی شود.

این خودرو وسیله نقلیه Pioneer Personal Air Landing  یا PAL-V نام گرفته و پروانه هایی تاشو در قسمت عقب و بالای آن به کار رفته اند. خودروی مذکور می تواند  در ارتفاع 12500 فوتی زمین پرواز کند.

سوخت اتومبیل مذکور بنزین و بالاترین سرعت آن 200 مایل برساعت در هوا و 100 مایل برساعت روی جاده در زمین است.

سازنده هلندی این خودرو از هم اکنون تولید را آغاز کرده و قیمت پیش فروش آن 599 هزار دلار اعلام شده است. خودروی مذکور در 2021 میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

خودروی پرنده ظرفیت دو سرنشین را دارد و موتور 4 سیلندری آن 230 اسب بخار قدرت دارد. خودروی پرنده در 10 دقیقه از یک وسیله نقلیه سه چرخه آماده پرواز می شود و می تواند در کمتر از 8 ثانیه سرعت خود را از صفر به 60 مایل برساعت برساند.

این خودرو از فیبرکربن، تیتانیوم و آلومینیوم ساخته شده است. وزن آن نیز 1500 پوند اعلام شده است. سیستم کنترل وسیله نقلیه شبیه موتور سیکلت است  و راننده باید در زمین و هوا با چرخاندن دسته ای آن را کنترل کند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head