نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
کد خبر: ۱۱۵۱۲۲
2019 December 04 - ۱۷:۳۱ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز اعلام کرد که تیم‌های راهداری برای خدمات‌دهی زمستانی به مردم و مسافران در تمام راه های این استان استقرار یافتند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از اینرا ، مجتبی حاجیان روز چهارشنبه درحاشیه بازدید عزیزاله شهبازی استاندار البرز از پروژه‌های راهداری در حال احداث آزاد راه تهران – کرج در گفت وگو با خبرنگاران اظهارداشت: 160 نیروی نیروی انسانی در  قالب 15 تیم راهداری و یکصد دستگاه انواع ماشین‌آلات سبک،‌ نیمه سنگین و سنگین در راه های مواصلاتی استان البرز آماده خدمات‌دهی به مردم و مسافران هستند.
 
وی ادامه داد:  چیدمان تیم ها ، تجهیزات  و نیروهای عملیاتی قبل از آغاز بارش ها  طبق پیش بینی های هواشناسی انجام شده  که همین امر سبب شد تا با توجه به بارش های اخیر هیچ گونه مشکلی  در راه‌های اصلی و فرعی استان البرز نداشته باشیم.
 
حاجیان با بیان اینکه تا کنون 6 هزار تن ماسه و نمک در راه‌های استان ذخیره‌سازی شده است،‌ اظهارداشت:میزان مصرف سالانه ماسه و نمک برای راه‌های البرز 10 هزار تن است که این میزان ذخیره‌سازی خواهد شد.
 
این مسوول گفت: با توجه به بارش هایی که تا کنون در استان البرز رخ داده 500 تن ماسه و نمک مصرف شده است.
 
استان البرز یک هزارو 450 کیلومتر آزاد راه،‌بزرگراه،‌راه اصلی و فرعی دارد،‌18 درصد ترافیک راه های کشور در این استان است .
 
تردد ساعتی خودرو از راه‌های مواصلاتی استان البرز سه برابر میانگین کشوری است.
 
این استان در مسیر مسافران 14 استان کشور قرار دارد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head