نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
کد خبر: ۱۱۵۱۲۱
2019 December 04 - ۱۷:۳۰ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
مدیرکل بازرسی وزارت صمت:
پدال نیوز: صادقی گفت: اصلاح قیمت بنزین، اقدامی ضروری و مورد تائید مقامات ارشد کشور بوده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  اکبر صادقی مدیرکل بازرسی وزارت صمت از عزم جدی این وزارتخانه برای مقابله با هر اقدامی که زمینه افزایش قیمت‌ها را فراهم کند خبر داد.
او بیان کرد: اصلاح قیمت بنزین، اقدامی ضروری و مورد تائید مقامات ارشد کشور بوده است. ما به عنوان وزارت صمت، پیرو تاکید مقام معظم رهبری و رویکرد کلان دولت، اجازه نمی‌دهیم این اصلاح، بهانه‌ای برای فرصت‌طلبان در ایجاد فشار به مردم بویژه اقشار آسیب‌پذیر باشد.
 
مدیرکل بازرسی وزارت صمت افزود: با هر اقدامی که زمینه افزایش قیمت‌ها را به به بهانه موضوع بنزین فراهم کند به شدت برخورد می‌کنیم.  اداره کل بازرسی وزارت صمت، رصد دقیق عملکرد زیرمجموعه‌های این وزارتخانه را بویژه در دو حوزه صنعت و بازرگانی در موضوع افزایش قیمت‌ها در دستور کار قرار داده است.
 
صادقی بیان کرد: با هر بخشنامه، دستورالعمل و ابلاغیه‌ای از زیرمجموعه‌های وزارت صمت که بهانه‌ای برای افزایش قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات باشد به شدت برخورد می‌کنیم. از تمامی فعالان اقتصادی در هر سه حوزه صنعتی، معدنی و بازرگانی در اقصی نقاط کشور می‌خواهم در صورت اطلاع یا مواجهه با هر تصمیم یا اقدامی در زیرمجموعه وزارت صمت که زمینه افزایش قیمت در هر یک از گرو‌ه‌های کالایی یا خدماتی را فراهم می‌کند سریعا موضوع را به بازرسی وزارت صمت گزارش دهند.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head