نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
کد خبر: ۱۱۵۱۱۴
2019 December 04 - ۱۷:۱۱ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: سارقان با کمک یک وانت تلاش کردند خودپرداز بانک را به سرقت ببرند.
به گزارش پدال نیوز؛ سارقان و کلاهبرداران از روش‌های متنوعی برای سرقت از  بانک‌ها یا خالی کردن حساب مشتریان بانکی استفاده می‌کنند. از روش‌های نرم‌افزاری گرفته تا سخت افزاری. اگر برخی سارقان از طریق اینترنت با سرقت رمز مشتریان بانکی اقدام به خالی کردن حساب آنها می‌کنند اما این دو سارق هندی تصمیم گرفتند تا کل پول موجود در یک خودپرداز بانکی را به سرقت ببرند اما نه فقط با خالی کردن خودپرداز بلکه  بردن خودِ خودپرداز !

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته ضبط و به تازگی منتشر شده است، روش این سارقان برای سرقت خودپرداز را به تصویر می‌کشد. این دو سارق با بستن خودپرداز به وسیله نقلیه خود تلاش کردند تا آن را با خود ببرند. در ابتدای ویدئوی منتشر شده، این دو سارق در حال بررسی محلی که خودپرداز در آن قرار دارد، دیده می‌شوند. لحظاتی بعد در حالی که آنها خودپرداز را با کابل به یک وانت بسته‌اند و در حال جابه‌جایی آن هستند، دیده می شوند. پس از آنکه این سارقان موفق به جابه‌جایی خودپرداز نشدند تصمیم گرفتند تا آن را بشکنند. هنوز مشخص نیست که آیا آنها موفق به سرقت پول‌های موجود در داخل خودپرداز شدند یا نه.

این سرقت در منطقه جودهپور هند رخ داد. پلیس محلی هند تحقیقات و جستجوهای خود را برای شناسایی و دستگیری این دو سارق آغاز کرده است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head