نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
کد خبر: ۱۱۵۰۹۹
2019 December 04 - ۱۲:۰۱ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به توضیح علل توقف طولانی قطار در برخی ایستگاه‌های مترو پرداخت.
به گزارش پدال نیوزر، فرنوش نوبخت نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به علت توقف به نسبت طولانی برخی قطارها در بعضی از ایستگاه های مترو، گفت: وجود ترافیک در مسیر یکی از عمده دلایل توقف قطار در ایستگاه ها است.
 
 
وی با بیان اینکه عدم همکاری مردم در بسته شدن درب های قطار و اعزام آن از عمده دلایل توقف های طولانی در ایستگاه ها است، افزود: وقتی در ایستگاهی عدم همکاری مردم در اعزام قطار صورت بگیرد به طور حتم قطار بعدی در ایستگاه قبل به ناچار متوقف خواهد شد.
 
 
نوبخت ادامه داد: مردم برای تسهیل در تردد قطارها نباید مانع بسته شدن درب های قطار شوند.
 
 
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه یادآور شد: توقف های طولانی در ایستگاه های تقاطی بیشتر رخ می دهد از این رو همکاری مسافران در کاهش این نوع توقف ها لازم است.
 
 
وی همچنین از تلاش برای افزایش ناوگان حمل و نقل ریلی خبر داد و گفت: مسافران در زمانی که قطار جا ندارد باید منتظر قطار بعدی باشند زیرا معطل نگه داشتن آن در حرکت سایر قطارها اختلال ایجاد می کند.
 
 
منبع: میزان
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head