نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۱
کد خبر: ۱۱۵۰۰۹
2019 December 02 - ۱۷:۱۰ - ۱۱ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
رونق تولید و نهضت ساخت داخل، رویکرد چهارمین نمایشگاه خودرو تهران
پدال نیوز: چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران با رویکرد «رونق تولید، نهضت ساخت داخل، دستاوردها و نیازمندی ها» در بهمن ماه سال جاری برپا خواهد شد.
به گزارش پدال نیوز، مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب همچون سه دوره قبل از 24 تا 27 بهمن ماه سال جاری میزبان برپایی چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران خواهد بود.
 
پس از تجارب ارزشمند در برگزاری دوره های اول و دوم نمایشگاه خودرو تهران در سال های 95 و 96، این روزها به واسطه تحریم های شدید و یک جانبه صنعت خودرو، دیگر شاهد رونق گذشته در نمایشگاه های خودرو نبوده ایم.
 
چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران، در شرایطی برگزار می شود که برندهای معدودی در بازار خودرو کشور مشغول فعالیت هستند و در عمل می توان گفت که در یکی دو سال اخیر خودرو جدیدی نیز به صورت گسترده پا به بازار خودرو نگذاشته است.
 
جمیع این موارد موجب شده است تا تیم برگزار کننده نمایشگاه خودرو تهران با تعیین مسیری جدید، چهارمین دوره نمایشگاه را برگزار کنند.
 
برگزارکنندگان نمایشگاه خودرو تهران با هدف گذاری حمایت از تولید داخلی، چهارمین نمایشگاه خودرو را با رویکرد «رونق تولید، نهضت ساخت داخل، دستاوردها و نیازمندی ها» بر پا خواهند کرد.
 
یادآور می شود: چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران، 24 تا 27 بهمن ماه امسال در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب از ساعت 10 تا 17 میزبان علاقمندان و شرکت کنندگان خواهد بود.پرشین خودرو
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head