نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۲
کد خبر: ۱۱۴۹۸۲
2019 December 02 - ۱۲:۱۹ - ۱۱ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
رئیس پلیس راه ایلام خبر داد:
پدال نیوز- رئیس پلیس راه ایلام از لغزنده بودن اکثر محورهای مواصلاتی استان ایلام خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا،  سرهنگ رضا همتی زاده   اظهار داشت: با توجه به ورود سامانه بارشی از اواخر دیشب به داخل استان، رانندگان که قصد تردد در محورهای برون شهری را دارند به توصیه ها و هشدارهای پلیسی زیر توجه کنند.
 
وی افزود: رانندگان قبل از حرکت از سالم بودن چراغ های خودرو،شیشه پاک کن ها،سیستم گرمایشی خودرو و.....اطمینان حاصل کنند.
 
وی تصریح کرد: با توجه به نقش تاثیر گذار سرعت غیرمجاز در تصادفات سال جاری به میزان 59 درصد، رانندگان با توجه به لغزنده بودن اکثر محورهای مواصلاتی استان با رعایت احتیاط و سرعت مطمئنه به منظور پیشگیری از تصادفات رانندگی کنند.
 
همتی زاده بیان داشت: رانندگان از توقف وسیله نقلیه خود در کنار صخره ها و کوهها با توجه به ریزش آن ها در طول مسیرها پرهیز کنند.
 
وی گفت: رانندگان قبل از حرکت نسبت به کنترل باد لاستیک ها و سالم بودن آنها با توجه به نقش مهم آن ها در هوای بارانی اقدام کنند.
 
رئیس پلیس راه ایلام افزود: با توجه به کاهش دید افقی در برخی از محورها به دلیل پدیده مه گرفتگی،رانندگان وسائط نقلیه با رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی به منظور پیشگیری از تصادفات رانندگی کنند.
 
وی گفت: رانندگان محترم قبل از حرکت با شماره تلفن 141(مرکز مدیریت راههای کشور)به منظور اطلاع دقیق از وضعیت راهها تماس حاصل کنند.
 
وی اعلام کرد: مامی گشت های پلیس راه انتظامی استان در محورهای برون شهری به منظور امداد رسانی به همشهریان محترم مستقر می باشند.
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head