نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
کد خبر: ۱۱۴۹۷۸
2019 December 02 - ۱۲:۱۴ - ۱۱ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- نسل جدید مزدا ۳ عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ را در چین از آن خود کرد.
به گزارش پدال نیوز- نسل جدید مزدا ۳ عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ را در چین از آن خود کرد.
مزدا ۳؛ خودروی سال ۲۰۲۰

به گزارش ایسنا، مزدا 3 که همواره یکی از خودروهای جذاب، زیبا و جوان پسند برای مشتریان در سراسر جهان به شمار می‌رود، به تازگی توانسته است با معرفی نسل جدید خود نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان، داوران و شرکت کنندگان در مراسم اهدای جایزه خودروی سال در چین را نیز به سمت و سوی خود جلب کند و این جایزه و عنوان را به خود اختصاص دهد.

در این مراسم که 10 خودرو به عنوان فینالیست توسط هیئتی 38 نفره از داوران در میان 194 خودروی واجد شرایط انتخاب شده بودند، نسل جدید مزدا 3 به عنوان یک خودروی کامپکت ژاپنی توانست در نهایت این جایزه را کسب کند و خودروی سال 2020 در چین شود.

مزدا 3 هفته پیش نیز لقب خودروی سال در تایلند را نیز از آن خود کرده بود. همچنین جایزه خودروی سال 2019 مورد توجه بانوان را نیز کسب کرده بود.

بر اساس گزارش وب سایت Automotive News، این در حالیست که داوران در چنین مراسمی پیشتر به خودروهای بزرگتر و لوکس تر رای می دادند و تمایل بیشتری برای انتخاب آنها به عنوان خودروی سال داشتند اما به نظر می رسد که با توجه به روند صعودی استقبال مشتریان جهانی از خودروهای کوچکتر و کم مصرف تر، نظر داروان مراسم مذکور نیز تغییر پیدا کرده است. به عنوان مثال سال گذشته خودروی لکسوس ES با پشت سر گذاشتن تویوتا کمری و آئودی A8 توانست این عنوان و جایزه را کسب کند. در سال 2018 نیز این جایزه به ولوو S90 رسیده بود.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head