نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۴
کد خبر: ۱۱۴۹۶۱
2019 December 02 - ۰۹:۵۸ - ۱۱ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- پس از سهمیه‌بندی بنزین تقاضا برای دوگانه سوز کردن خودروها افزایش یافته به همین دلیل شرکت پخش فراورده‌های نفتی نسبت به مراکز غیر مجاز هشدار داده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، مالکان خودروهایی که متقاضی گازسوز کردن (CNG) هستند، جهت ثبت درخواست خود به سامانه irngv.ir مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند. تاکید می شود بزودی شرایط و امکانات برای متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.
 
طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اکیدا توصیه می‌شود جهت حفظ ایمنی و سلامت خود در مراکز غیرمجاز اقدام به گاز سوزکردن خودروهای خود نکنند.
 
گفتنی است، از بامداد ٢٤ آبان ماه طرح سهمیه بندی بنزین آغاز شد که بر پایه این طرح قیمت بنزین سهمیه‌بندی برای وسایل نقلیه لیتری 1500 تومان و قیمت آزاد آن لیتری 3000 تومان است. کنترل مصرف سوخت با توجه به میانگین بالای مصرف سوخت در کشور، افزایش توان صادرات، مبارزه با قاچاق سوخت و اختصاص منابع حاصل از مدیریت مصرف به مردم به ویژه اقشار ضعیف و کم‌درآمد به‌صورت مستقیم و نیز کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها و شهرها  از جمله اهداف  اجرای این طرح اعلام شده است.
 
هم اکنون 2472 جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در سطح کشور فعال‌ است که از این تعداد 23 جایگاه در استان تهران در حال خدمات‌رسانی است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head