نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۷
کد خبر: ۱۱۴۸۶۰
2019 November 30 - ۱۶:۴۱ - ۰۹ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو نفر سارق حرفه‌ای خودرو و لوازم خودرو در محدوده شرق تهران خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ چهری در تشریح خبر گفت: در تاریخ دهم آبانماه سال جاری پرونده‌ای با موضوع سرقت خودرو به همراه یک نفر مظنون جهت رسیدگی تخصصی از کلانتری 106 نامجو به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد.
وی افزود: کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پایگاه در تحقیقات مقدماتی از مظنون که خود را سامان 28 ساله معرفی کرد به کارآگاهان گفت من در حین باز کردن درب خودروی پراید بودم که ناگهان گشت کلانتری از راه رسید و اقدام به فرار کردم، ولی پس از چند دقیقه توسط مامورین کلانتری دستگیر شدم.
 
کارآگاهان در بررسی سوابق کیفری سامان متوجه شدند وی یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت می‌باشد که درادامه تحقیقات پلیسی وی بسرقت خودرو و داخل خودرو به همدستی شخص دیگری بنام سهراب معترف شد.
 
به دنبال اظهارت سامان دستور دستگیری همدستش از سوی بازپرس شعبه یکم دادسرای ناحیه 15 تهران صادر شد که با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه سهراب در محدوده چهارراه دردشت مورد شناسایی قرار گرفت و در تاریخ 20 آبانماه طی یک عملیات پلیسی سهراب دستگیر و به جرم خود معترف شد.
 
در ادامه تحقیقات صورت گرفته، سارقان به 8 فقره سرقت خودرو و به بیش از ده‌ها فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو به شیوه کلاف کردن درب خودرو اعتراف کردند و اموال مسروقه را به افراد ناشناس به مبلغ ناچیزی فروخته و پول حاصله را صرف مواد مخدر و خوشگذرانی می‌کردیم.
 
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با اشاره به دستگیر هردو سارق و اعتراف صریح به جرم خود، با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی جهت انجام تحقیقات تکمیلی و دستگیری خریداران اموال مسروقه و شناسایی مالباختگان متهمان در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی می‌باشند.
 
سرهنگ چهری در پایان به شهروندان توصیه کرد: برای جلوگیری از بروز سرقت خودرو حتماً از لوازم الکترونیکی از قبیل دزدگیر، دستگاه چی پی اس، سویچ مخفی استفاده نمایند.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head