نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
کد خبر: ۱۱۴۸۲۲
2019 November 30 - ۱۴:۰۹ - ۰۹ آذر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: مربیان آموزشگاه‌های رانندگی از عدم دریافت سهمیه بنزین و یارانه‌ای برای پوشش هزینه‌هایی که متعاقب گرانی بنزین بر آنها تحمیل شده، گلایه‌مند هستند.
 به گزارش پداتل نیوز به نقل از ایلنا، حسین وحدانی‌فر (رئیس انجمن صنفی مربیان آموزشگاه‌های رانندگی استان تهران) عنوان کرد: مربیان آموزشگاه‌های رانندگی را نه جزء حمل و نقل عمومی حساب کرده و نه در قالب آموزشگاه‌ها به آنها سهمیه بنزین داده‌اند. ما مثل یک فرد عادی ۶۰ لیتر بنزین سهمیه‌ای در ماه دریافت می‌کنیم که این میزان کفاف پنج روز فعالیت ما را هم نمی‌دهد.
 
او ادامه داد: یک مربی آموزشگاه رانندگی با خودرو شخصی فعالیت کرده و کارش بسته به خودرو خود و هزینه‌های آن است. در شرایط عادی درآمد ما ناچیز است، حال اگر قرار باشد هزینه سه برابری بنزین نیز اضافه شود مشکلات ما دوچندان می‌شود.
 
به گفته رئیس انجمن صنفی مربیان آموزشگاه‌های رانندگی استان تهران، نامه‌نگاری در این زمینه حاصلی نداشته و آموزشگاه‌ها نیز خود را کارفرما می‌دانند و عنوان می‌کنند مشکلات شما ربطی به ما ندارد.
 
او گفت: انتظار ما این است که برای مربیان آموزشگاه‌های رانندگی نیز مانند سایر مشاغل سهمیه بنزین در نظر گرفته شود یا یارانه‌ای برای پوشش هزینه‌هایی که به دنبال گرانی بنزین بر ما تحمیل شده به ما بپردازند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head