نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
کد خبر: ۱۱۳۷۵۰
2019 November 14 - ۰۹:۲۸ - ۲۳ آبان ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان اینکه هدف مشترک سایت‌های تولیدی ایران‌خودرو صفر کردن کسری قطعات خودروهای ناقص است........
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا : مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان اینکه هدف مشترک سایت‌های تولیدی ایران‌خودرو صفر کردن کسری قطعات خودروهای ناقص است، گفت: در حال‌حاضر خودرویی که دارای ۴۱ قطعه کسری بوده در چند ماه اخیر کسری آن به ۱۴ قطعه کاهش یافته است. فرشاد مقیمی در حاشیه بازدید از ایران‌خودرو تبریز افزود: انتظار داریم این تعداد کسری قطعات نیز توسط شرکت ساپکو به صفر برسد.
 
وی به حداقل رساندن هزینه‌ها را از برنامه‌های ایران‌خودرو عنوان کرد و هماهنگی همه‌جانبه بین دستگاه‌های اجرایی، انجمن قطعه‌سازان و سایت‌های تولیدی را خواستار شد. مقیمی با بیان اینکه سایت تبریز علاوه‌بر تولید محصولات ایران‌خودرو توانایی تولید محصولات خارجی در بازار کشورهای همسایه را نیز دارد، گفت:این شرکت قادر است سالانه ۱۳۰ هزار دستگاه خودروی سواری تولید کند.  همچنین مدیرعامل ایران‌خودرو تبریز نیز گفت: در صورت تامین به‌موقع قطعات، تمامی خودروهای سمند تولیدی این شرکت حداکثر تا یک ماه آینده رفع کسری شده و تحویل داده می‌شوند. حمید حاجی‌زاد منصور اعلام کرد: در حال‌حاضر ۲ هزار خودروی سمند و سورن تجاری‌سازی شده و منتظر بارگیری و ارسال به نمایندگان فروش در سراسر کشور هستند.وی درخصوص موجودی پارکینگ خودروهای سایت تبریز گفت: هم‌اکنون موجودی پارکینگ این شرکت حدود ۷ هزار خودرو است که در صورت ارسال و تحویل ۲ هزار خودروی تجاری‌سازی شده، این عدد به ۵ هزار دستگاه کاهش می‌یابد. مدیرعامل ایران‌خودرو تبریز اعلام کرد: روزانه ۳۰۰ دستگاه خودروی سمند رفع کسری قطعات شده و به پارکینگ بزرگ این شرکت هدایت می‌شوند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head