نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
کد خبر: ۱۱۳۷۲۹
2019 November 13 - ۱۵:۵۱ - ۲۲ آبان ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز-دو شرکت مطرح آستون مارتین و زاگاتو در تازه‌ترین همکاری خود مدل جدیدی را بر اساس DBS و به‌عنوان ادای احترام به مدل کلاسیک DB۴ GT Zagato Continuation روی خط تولید می‌برند.
به گزارش پدال نیوز-دو شرکت مطرح آستون مارتین و زاگاتو در تازه‌ترین همکاری خود مدل جدیدی را بر اساس DBS و به‌عنوان ادای احترام به مدل کلاسیک DB۴ GT Zagato Continuation روی خط تولید می‌برند.
حماسه تازه آستون مارتین و زاگاتو

  • حماسه تازه آستون مارتین و زاگاتو
  • حماسه تازه آستون مارتین و زاگاتو
  • حماسه تازه آستون مارتین و زاگاتو

 پیشرانه این مدل که DBS GT Zagato نام‌گرفته از نوع V12 توربو دوقلو 5.2 لیتری است که 760 اسب‌بخار ناقابل را تقدیم پاهای راننده می‌کند. طبق معمول شکل و شمایل چراغ‌های جلو و عقب، جلوپنجره و برخی جزئیات بدنه دستخوش تغییراتی شده تا هم تأکید بیشتری بر خاص بودن آن داشته باشد، هم چهره‌ای مشابه سایر فرزندان زاگاتو به خود بگیرد. در بیرون، رنگ بدنه قرمز سوپرنُوا (Supernova Red)، رینگ‌های 5 پر ماشین‌کاری شده طلایی‌رنگ، پوشش فیبر کربنی براق سقف و دیفیوزر عقب، پوشش طلای 18 عیار لوگوی جلو و عقب، جلوپنجره غول‌پیکر سرتاسری آنودیزه و تریم مشکی ساتن برخی جزئیات، عناصر اصلی را تشکیل می‌دهند. فضای کابین با ترکیبی از چرم قرمزرنگ موسوم به Caithness Spicy، دوخت Z اختصاصی زاگاتو برای صندلی‌ها و پوشش فیبر کربنی ساتن غربیلک فرمان و پدال‌های تعویض دنده پشت آن کارشده و طراحان برای نخستین بار در صنعت خودرو برای کنسول میانی از قطعات فلزی و کربنی حاصل از چاپ سه‌بعدی استفاده کرده‌اند که در کنار پوشش سفارشی و دست‌ساز طلا با پرداخت براق بار دیگر هنر دست سازنده‌های آستون مارتین و زاگاتو را به رخ می‌کشد. گفتنی است آستون مارتین DBS GT Zagato برچسب قیمت گزاف 6 میلیون پوندی دارد که درنهایت مالیات محلی هم به آن اضافه می‌شود.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head