نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۷
کد خبر: ۱۱۳۶۴۳
2019 November 12 - ۱۲:۲۳ - ۲۱ آبان ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راههای کشور، جاده هراز واقع در استان‌های تهران و مازندران، از ساعت ۸ تا ۱۷ امروز (سه‌شنبه) به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود است و تردد از مسیرهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.
به گزارش پدال نیوز؛ براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی،سامانه‌های تردد شمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به‌روال عادی درجریان است.
 
در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۲۲۳ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۵ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.
 
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعت‌های سه تا چهار صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
 
بر اساس گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده‌های شمالی،جاده هراز واقع در استان‌های تهران و مازندران، امروز ۲۱ آبان ، از ساعت ۸ تا ۱۷ به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود بوده و تردد از مسیرهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.
 
هم اکنون تردد در جاده‌های چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت روان گزارش شده است.
 
مرکز مدیریت راهها اعلام کرده است که جاده‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.
 
گزارش این مرکز از آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها حاکی از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های ساسانی،پل کلاک گزارش شده است.
 
ترافیک در جاده شهریار-تهران محدوده شهرقدس نیز سنگین است.
 
منبع: ایرنا
 
انتهای پیام/
 


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head