نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۶
کد خبر: ۱۱۳۵۲۵
2019 November 10 - ۱۰:۳۹ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور طی سه روز آینده خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا ، صادق ضیائیان  با اشاره به این که از امروز (19 آبان) تا پنجشنبه (23 آبان) در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است، اظهار کرد: به سبب پایداری هوا افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا به‌ویژه در شهرهای صنعتی و پر جمعیت پیش‌بینی می‌شود.
 
وی ادامه داد: امروز (19 آبان) در جزایر شرق خلیج فارس، برخی مناطق هرمزگان، سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و جنوب فارس بارش پراکنده، ‌گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.
 
به گفته مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی بعد از ظهر امروز و طی فردا (19 و 20 آبان) در نوار شرقی کشور وزش باد خواهیم داشت.
 
وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (20 آبان) صاف همراه با غبار محلی و آلودگی هوا با حداقل دمای 9 و حداکثر دمای 17 درجه سانتیگراد و طی روز سه شنبه (21 آبان) نیز صاف همراه با غبار محلی و در بعضی ساعات آلودگی هوا با حداقل دمای 8 و حداکثر دمای 18 درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head