نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
کد خبر: ۱۱۳۵۲۲
2019 November 10 - ۱۰:۳۷ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: در حال حاضر شاخص کیفیت هوا بر روی عدد ۱۰۰ قرار گرفته و هوا سالم است، ولی در برخی از ساعات هوای پایتخت آلوده خواهد شد. همچنین تهران از ابتدای سال ۳۲ روز هوای آلوده داشته است.
به گزارش پدال نیوز ب نقل از  فارس، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 100 قرار گرفته و هوای تهران سالم است. همچنین بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت این شاخص طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 109 قرار داشت و هوا ناسالم بود.
 
پایتخت از ابتدای سال 25 روز هوای پاک، 177 روز هوای سالم، 31 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساص و یک روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است. این در حالی است که در مدت مشابه سال قبل پایتخت 13 روز هوای پاک، 194 روز هوای سالم و 27 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس داشت.
 
تعداد روزهای ناسالم در پایتخت به دلیل وارونگی دما نسبت به سال پیش در حال افزایش است و بر اساس پیش بینی‌ها طی روزهای آینده کیفیت هوا برای همه افراد ناسالم خواهد بود. حداقل دما برای روز جاری 10 درصد و حداکثر 17 درجه پیش‌بینی شده است.
 
بر اساس برخی از انتقادات از سوی کارشناسان اجرای طرح جدید ترافیک سبب آلوده شدن هوای پایتخت شده است، اما مدیران شهری این موضوع را رد کردند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head