نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
کد خبر: ۱۱۳۵۰۱
2019 November 09 - ۱۶:۵۸ - ۱۸ آبان ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شرکت‌های بازرسی فعال در حوزه تایید نوع، تطابق تولید خودرو و موتورسیکلت با استانداردهای آلایندگی و رویه انجام آزمون‌های مربوطه؛ در قالب کارگاه آموزشی استانداردهای آلایندگی وسایل نقلیه با این روند بیشتر آشنا می‌شوند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از سازمان حفاظت محیط زیست، این سازمان به منظور ارتقاء سطح فنی، علمی و آشنایی دقیق‌تر شرکت‌های بازرسی فعال در حوزه تأیید نوع و تطابق تولید خودرو و موتورسیکلت با استانداردهای آلایندگی، کارگاه آموزشی را نیمه اول آذرماه برای کارشناسان این شرکت‌ها برگزار می‌کند.
 
آموزش تئوری و عملی استاندارد آلایندگی خودروهای سبک (ECE R83)، آموزش عملی و تئوری استاندارد آلایندگی خودروهای سنگین و نیمه سنگین (ECE R49)، آموزش عملی و تئوری استاندارد آلایندگی موتورسیکلت (EU No 314/2014)، آموزش عملی و تئوری استانداردهای آلایندگی صوتی برای خودروها و موتورسیکلت ها، آموزش مفاهیم کلی استانداردهای مربوط به وسایل نقلیه و آموزش فرآیندهای تأیید نوع و تطابق تولید آلایندگی وسایل نقلیه سازمان حفاظت محیط زیست از جمله موضوعات این کارگاه است.
شرکت‌های علاقمند برای حضور در این کارگاه باید حداکثر تا تاریخ  25 آبان ماه اسم و مشخصات شرکت کنندگان در هریک از بخش های سه گانه (سبک، سنگین، موتورسیکلت) را به این سازمان ارسال کنند.
در زمان ارزیابی شرکت‌های بازرسی که قصد همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست برای اجرای فرآیندهای تأیید نوع و تطابق تولید آلایندگی وسایل نقلیه را دارند، تنها کارشناسانی برای مصاحبه شفاهی مورد پذیرش قرار می‌گیرند که در بخش تخصصی مربوطه گواهی حضور در کارگاه فوق را دریافت کرده باشند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head