نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱
کد خبر: ۱۱۳۳۹۸
2019 November 07 - ۱۶:۲۳ - ۱۶ آبان ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: در صورتی که رقم پرداختی فعلی بانک سینا را ۲ میلیون دلار در نظر بگیریم، این مبلغ حدود ۲۰ میلیارد تومان می شود که برای خرید حق الامتیاز ۵ سوییت، رقم قابل توجهی خواهد بود.
به گزارش پدال نیوز، طبق گزارشات مالی جدید بانک سینا که مربوط به ۶ ماهه اول سال ۹۸ است و طی روزهای گذشته در اختیار سهامداران قرار گرفته، اعلام شده که تاکنون مبلغ ۱ میلیون و ۹۸۲ هزار دلار بابت خرید حق الامتیاز ۵ سوییت از یک هتل در شهر کربلا طی ۳ قسط پرداخت شده است.

طبق این گزارش، این پیش پرداخت که به موجب صلح نامه مرداد سال ۱۳۹۵ پرداخت شده، بانک سینا را صاحب حق الامتیاز ۵ واحد سوییت ۳۶ مرتی از یک هتل به هتل الروضتین می کند که به مدت ۵۰ سال در اختیار بانک خواهد بود و کل مبلغ حق الامتیاز این قرارداد، مبلغ ۲ میلیون و ۲۰۲ هزار دلار تعیین شده است.

بانک سینا

بررسی ها نشان می دهد هتل 5 ستاره الروضتین کربلا نخستین طرح توسعه مدرن هتلی است كه در این شهر تاریخی و در نزدیكی حرمین امام حسین و ابوالفضل العباس علیهما السلام ساخته می شود. بخش اصلی این پروژه را یك اقامتگاه زیبا 12 طبقه تشكیل می دهد كه شامل مجموعه ای از سوییت های استدیو، یک خوابه و دو خوابه است.

طبق اعلام وب سایت یکی از شرکت های فعال در این پروژه، مساحت این طرح بیش از 55 هزار مترمربع است و در مجموع 624 سوییت را در بر می گیرد و با فضاهای عمومی و باغهای آراسته طراحی و برآورد پروژه رقمی معادل 110 میلیون دلار پیش بینی شده است.

هزینه ۲ میلیون دلاری «بانک سینا» برای خرید ۵ سوییت هتل در کربلا +سند

هزینه ۲ میلیون دلاری «بانک سینا» برای خرید ۵ سوییت هتل در کربلا +سند

طرح کلی و نمای در حال ساخت پروژه مذکور در وب سایت های معماری

به گزارش صبحانه، در صورتی که رقم پرداختی فعلی بانک سینا را ۲ میلیون دلار در نظر بگیریم، این مبلغ حدود ۲۰ میلیارد تومان می شود که برای خرید حق الامتیاز ۵ سوییت، رقم قابل توجهی خواهد بود.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head