نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
کد خبر: ۱۱۳۳۴۷
2019 November 06 - ۱۶:۴۹ - ۱۵ آبان ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شرکت ب ام‌ و کراس‌اوور بزرگ X8 را در اواخر سال ۲۰۲۰ معرفی و به بازار عرضه خواهد کرد.
به گزارش پدال نیوز؛ این روزها صنایع خودروسازی ب ام‌ و سخت مشفول است تا کراس‌اووری جدید و قدرتمند از خانواده X با نام BMW X6 معرفی کند. الگوی ساخت این خودروی از اتومبیل‌های M3  و M4 برداشته شده است ولی با تغییراتی جذاب می‎‌تواند نظرات بسیاری را به سمت خود جذب کند.


ب ام‌  و هنوز تولید این خودرو در تاریخ مشخصی را تایید کرده است ولی شواهد موجود و خبرهای منتشر شده از این شرکت مطرح آلمانی حاکی از آن است که BMW X8 برای صاحبان خودروهای BMW X7 که از ظاهر بدنه اتومبیل خود راضی نیستند و کابین را نیز کوچک و فاقد فضای مناسب می‌دانند، انتخابی بی‌نظیر است. 

طراحی دقیق بدنه BMW X8 در حال حاضر رازی بزرگ است و باید منتظر ماند و دید مهندسان آلمانی چگونه می‌خواهند طرفداران بی‌ام‌و را غافلگیر کنند. آنچه هم‌اکنون با قطعیت می‌توان راجب آن سخن گفت تلاش بی‌ام‌و برای ساخت کراس‌اووری جدید است که احتمال عضویت آن در خانواده X8 بسیار بیشتر از سایر قرارگیری در سایر سری خودروهای این شرکت است. 

معرفی کراس‌اوور بزرگ ب ‎ام‌ و در اواخر ۲۰۲۰

کارشناسان خودرو گفتند: "در حال حاضر رقابت بسیار گسترده‌ای در زمینه تولید کراس‌اوورهای برتر بین کشورهای مختلف جهان وجود دارد و ب ام‌ و برای دستیابی به موفقیت باید تلاش زیادی را به کار ببندد و تجهیز اتومبیل آینده خود به قابلیت‌های ایمنی و سرگرمی متنوع سهم قابل توجه از بازار کراس‌اوور را به خود اختصاص دهد."

معرفی کراس‌اوور بزرگ ب ‎ام‌ و در اواخر ۲۰۲۰

برخی از خبرهای غیررسمی اعلام کردند اتومبیل BMW X8 به موتور توربوشارژ V8 با ظرفیت ۴.۴ لیتر و ۶۰۰ اسب‌بخار قدرت مجهز خواهد بود. شرکت بی‌ام‌و قصد دارد این کراس‌اوور را پس از تکمیل مراحل تولید و معرفی رسمی به طور هم‌زمان در نقاط مختلفی از جهان عرضه کند. 

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head