نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
کد خبر: ۱۱۳۳۰۹
2019 November 05 - ۱۳:۲۸ - ۱۴ آبان ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز اعلام کرد که جایگاه عرضه سوخت جاده کرج – چالوس (کندوان) پس از ۹ ماه توقف وایمن سازی مسیرهای دسترسی فعالیت دوباره خود را از سر گرفت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، مجتبی دلبری گفت:  این جایگاه  سوخت در کیلومتر 41 جاده کرج -  چالوس(کندوان ) اواخرسال  سال گذشته به دلیل ناایمن بودن راه‌های دسترسی فعالیت آن متوقف شد.
 
وی بیان داشت: اکنون 2 جایگاه سوخت بین کرج و تونل کندوان به خودروها خدمات رسانی می کنند .
 
دلبری گفت : جایگاه سوخت امیرکبیر بنا به توصیه پلیس راه البرز و برای پیشگیری از حوادث رانندگی فعالیت آن متوقف شد.
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز بیان داشت:  با راه اندازی این جایگاه، بنزین مورد نیاز خودروها در جاده گردشگری کرج - چالوس تامین می شود.
 
جایگاه سوخت امیرکبیر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع احداث شده و دارای ظرفیت ذخیره‌سازی 110 هزار لیتر بنزین معمولی، 48 هزار لیتر بنزین سوپر و 48 هزار لیتر نفتگاز است.
 
از امکانات جانبی جایگاه عرضه سوخت امیرکبیر می‌توان به نمازخانه، سرویس های بهداشتی، سوپرمارکت و فروشگاه صنایع دستی اشاره کرد.
 
جاده کرج – چالوس به طول 162 کیلومتر یکی از مسیرهای پرتردد کشور محسوب می شود که نیمی از این جاده گردشگری در استان البرز و مابقی آن در حوزه جغرافیایی استان مازنداران است.
 
ترافیک سنگین روزهای تعطیل در جاده کندوان سبب می شود تا بسیاری از خودروها با مشکل تامین سوخت مواجه شوند که اکنون این مشکل کاهش یافته یافت.
 
روزانه بیش از 20 هزار دستگاه خودرو در جاده گردشگری کرج - چالوس تردد می کنند که در روزهای تعطیل این تعداد افزایش می یابد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head