نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶
کد خبر: ۱۱۲۵۷۳
2019 October 21 - ۱۰:۴۶ - ۲۹ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
تعبیه محفظه اسلحه داخل خودرو!
پدال نیوز-استون مارتین DBX محصول جدید این برند است که به زودی از آن رونمایی خواهد شد. این خودرو امکانات رفاهی جالبی دارد که برخی از آن‌ها را می‌توان منحصر به فرد دانست.
به گزارش پدال نیوز -استون مارتین DBX محصول جدید این برند است که به زودی از آن رونمایی خواهد شد. این خودرو امکانات رفاهی جالبی دارد که برخی از آن‌ها را می‌توان منحصر به فرد دانست.
شخصی‌سازی به سبک استون‌مارتین

  • شخصی‌سازی به سبک استون‌مارتین / تعبیه محفظه اسلحه داخل خودرو!
  • شخصی‌سازی به سبک استون‌مارتین / تعبیه محفظه اسلحه داخل خودرو!
  • شخصی‌سازی به سبک استون‌مارتین
  • شخصی‌سازی به سبک استون‌مارتین / تعبیه محفظه اسلحه داخل خودرو!

به گزارش گسترش‌نیوز ، استون مارتین رپید AMR فضای بار در حدود 317 لیتر دارد که این مقدار قرار است در مدل DBX به حدود 632 لیتر برسد. فضای بار یکی از مشکلات اساسی به خصوصی در خودروهای اسپرت است که این رقم اعلام شده می‌تواند برای خریداران استون مارتین خوشایند باشد.  استون مارتین DBX قرار است در ماه آذر رونمایی شود و نکته جالب در مورد آن ارائه 11 پکیج مختلف امکانات رفاهی است.

به عنوان مثال اگر بخواهید سگ خود را با نخستین شاسی‌بلند استون مارتین به یک گردش کوتاه ببرید پکیجی مخصوص حیوانات خانگی وجود دارد که تمام نیازهای شما را برطرف می‌کند. از جمله محتویات این پکیج می‌توان به سیستم شست‌‌و‌شوی قابل حمل، گارد محافظ و کیف مخصوص اشاره کرد. از منظری دیگر اگر صاحب خودرو علاقه خاصی به اسکی و کوه‌نوردی داشته باشد می‌تواند پکیج برف را انتخاب کند. در این پکیج کیف ویژه چوب اسکی در فضای بار وجود دارد همچنین زنجیر چرخ نیز در خودرو تعبیه می‌شود.

استون مارتین یک پکیج برای نگهداری از کابین خودرو نیز در نظر گرفته است. لیست پکیج‌های این خودرو همچنان ادامه دارد و می‌توان به نسخه‌های دوچرخه، ماجراجویی و ورزشی نیز اشاره کرد که هر کدام امکانات خاصی را در اختیار صاحب خودرو قرار می‌دهند. در این میان یکی از نکات جالب در پکیج ورزشی مربوط به محفظه نگهداری از اسلحه است که برای ورزش تیراندازی از آن استفاده می‌شود. این کار را قبلا لندروور در سال 2014 انجام داده بود.

به طور کلی می‌توان گفت استون مارتین DBX یکی از خاص‌ترین محصولات این خودروساز است که تا حد زیادی امکان شخصی‌سازی را به خریدار می‌دهد. برای مشاهده کردن جزئیات بیشتر از این خودرو باید تقریبا 2 ماه دیگر تا زمان رونمایی رسمی منتظر ماند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head