نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
کد خبر: ۱۱۲۴۹۲
2019 October 19 - ۱۴:۳۸ - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شرکت سایپا در نظر دارد دو محصول تولیدی این شرکت را به صورت پیش فروش و با موعد تحویل در سال ۹۹ به متقاضیان عرضه نماید.
به گزارش پدال نیوز، بر اساس این طرح شرایط پیش فروش نقدی اینترنتی محصولات گروه سایپا از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 98/07/29 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل فعال می باشد.
 
 


نکات بخشنامه :
 
محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد .
 
لازم به ذکر است جهت متقاضیان محترم خرید خودرو که از ابتدای سال 97 نسبت به ثبت نام یک دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا اقدام نموده اند، امکان ثبت نام در این شرایط فراهم نمی باشد.
 
ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نمی باشد.
 
با توجه به اعمال محدودیت کد ملی ، در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه در ثبت نام ، ضمن ابطال درخواست خرید ، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید .
 
کد پستی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری میبایست از یک استان باشند . بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی ، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود ندارد و مسئولیت آن بر عهـده گـروه سـایپا نمیباشد.
 
ظرفیت فروش جهت کلیه نمایندگیها به صورت یکسان در نظر گرفته شده است بدیهی است به محض تکمیل شدن ظرفیت ، امکان ثبت نام غیر فعال خواهد شد .
 
امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد .
 
قیمت نهایی خودروها به قیمت روز شرکت بوده و در زمان تحویل مشخص خواهد شد .
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head