نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
کد خبر: ۱۱۲۴۸۴
2019 October 19 - ۱۳:۰۳ - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
یکطرفه بودن مهران به ایلام؛
پدال نیوز- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، ترافیک در مسیر بازگشت زوار از مرزهای چهارگانه را پرحجم و روان توصیف کرد و گفت: یکطرفه بودن محور ایلام به مهران تا اطلاع بعدی برقرار است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی به مرزهای خسروی، شلمچه، چذابه و مهران، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در تونل راه کربلا در مهران را شاهد هستیم.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام این مطلب که محور تهران- صالح‌آباد- ایلام تا اطلاع ثانوی یکطرفه است، گفت: محور ایلام- ملکشاهی- مهران جایگزین محور فوق است.
 
سرهنگ رحمانی ترافیک در طول محور مهران- ایلام را پرحجم دانست و گفت: در محدوده تونل آزادی در محور ایلام به سرابله ترافیک به صورت مقطعی سنگین و نیمه سنگین است.
 
وی تصریح  کرد: ترافیک در محورهای مهران- دهلران، دهلران- اندیشمک، شلمچه- خرمشهر، چذابه- استان، حمیل- پل سیمره، قصرشیرین- سرپل‌ذهاب‌،‌ اسلام‌آباد غرب از کرمانشاه به همدان و سرابله- کرمانشاه و همچنین حمیدیه- سوسنگرد پرحجم و روان گزارش شده است.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با تاکید بر این مطلب که خوشبختانه مشکل خاص ترافیکی و همچنین تصادف گزارش نشده است به موج بازگشت زوار اشاره و خاطرنشان کرد:‌تمهیدات لازم برای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد زوار اربعین حسینی اندیشیده شده است.
 
به گفته سرهنگ رحمانی، پلیس راهور برنامه‌ای برای یکطرفه کردن مسیر شلمچه و چذابه در دستور کار ندارد.
 
انتهای پیام/
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head