نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹
کد خبر: ۱۱۲۴۷۴
2019 October 19 - ۱۲:۴۲ - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: راننده حواس پرتی که فراموش کرده بود تا ترمز دستی ماشینش را بالا بکشد، دچار حادثه شد.
به گزارش پدال نیوز، راننده حواس پرتی که فراموش کرده بود پس از پیاده شدن از خودرو ترمز دستی آن را بکشد توسط ماشینش زیر گرفته شد. ویدئویی که توسط دوربین مداربسته یک منزل مسکونی در نزدیکی محل حادثه تهیه شده است، چگونگی وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. 

در ابتدای ویدئوی در حالی که این راننده زن از ماشینش پیاده شده و در حال آماده کردن بساط تخم مرغ برای فروش به رانندگان عبوری است دیده می‌شود. زمانی که این زن کاملا محو کارش شده است ناگهان خودرو شروع به حرکت کرده و به او برخورد می‌کند. پس از برخورد این زن  نقش بر زمین شده و تلاش می‌کند تا خود را از زیر چرخ‌های ماشین بیرون بکشد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که بلافاصله این راننده از زمین برمی‌خیزد و با سوار شدن بر ماشینش صحنه را ترک می‌کند. این اتفاق در تاریخ ۲۳ سپتامبر و در منطقه کنت انگلیس رخ داد. " کریس پوکستد"، فردی که این ویدئو توسط دوربین مداربسته خانه او تهیه شد در این باره گفت: " این حادثه به ما یادآوری می‌کند که هرگز نباید فراموش کنیم پس ازپیاده شدن از ماشین ترمز دستی را بکشیم. این زن واقعا شانس آورد. می‌توانست حادثه بدتری در انتظارش باشد. خوشبختانه او در این حادثه دچار جراحت نشد."

برای دیدن ویدیو اینجا کلیک کنید:
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head