نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
کد خبر: ۱۱۲۳۱۲
2019 October 15 - ۱۶:۳۲ - ۲۳ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس پلیس راهور استان خوزستان گفت: ترافیک در مسیر منتهی به مرز شلمچه منظم و روان است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، سرهنگ منصور جمشیدی ظهر سه شنبه با حضور در قرارگاه رسانه ای سازمان منطقه آزاد اروند  با بیان اینکه بیشترین حجم ترافیکی را در مرز شلمچه داشتیم، افزود: با توجه به افزایش حجم زائرانی که امسال به مرز شلمچه آمدند، در بحث کنترل ترافیک، نیروهای راهور کار بزرگی را انجام دادند.
 
وی با تاکید بر اینکه مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه روان است، اظهار کرد: بیش از 25 هزار دستگاه خودرو در مرز شلمچه پارک شده است.
 
رئیس پلیس راهور استان خوزستان با بیان اینکه جهت کنترل بهتر و مناسب تر خودروها و اعمال برنامه های ترافیکی کار سنگین و برنامه ریزی چندین ماهه به انجام رسیده است، تصریح کرد: پیشنهادمان را برای تعطیلی روزهای 24 و 28 مهرماه تعطیل به شورای تامین استان اعلام کرده ایم اما به احتمال فراوان روز 28 مهرماه تعطیل خواهد بود تا به این ترتیب بتوانیم تمامی امکانات استان را برای بازگشت زائران بسیج کنیم.
 
جمشیدی یادآور شد: هنوز بار تردد خودروها در مسیر رفت و برگشت نامتوازن است و اولویت بر خروج خودروها است پیش بینی ما بر آن است که طی دو روز آینده توازن به سوی ورود زائران بازخواهد گشت.
 
وی با بیان اینکه سال گذشته هزار و 500 دستگاه خودرو مربوط به زائران در پارکینگ شلمچه پارک شده بودند، گفت: امسال و تاکنون 25 هزار دستگاه خودرو سواری در پارکینگ شلمچه پارک کرده اند.
 
وی افزود: به منظور سهولت در تردد خودروها در جاده خرمشهر- اهواز محدودیت ترافیکی خواهیم داشت.
 
وی با تاکید بر ممنوعیت ورود موتور سیکلت‌ها و سه چرخه‌ها به محورهای منتهی به مرز شلمچه اظهار کرد: خودروهای خاطی در این زمینه توقیف شدند.
 
وی تصریح کرد: هیچ مورد تخلف و سرقت از پارکینگ‌های موجودر در شلمچه و چذابه گزارش نشده است.
 
به گفته وی مردم و مسئولان استان خوزستان، از امتحان خدمات رسانی به زائران سربلند بیرون آمده اند.
 
به گفته وی در بازدید های هوایی نیز شاهد منظم و روان بودن ترافیک در مرز شلمچه بودیم.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head