نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
کد خبر: ۱۱۲۱۳۵
2019 October 12 - ۱۵:۲۲ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور:
پدال نیوز- دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور گفت: با تحول در رویکرد مدیریت کلان گروه سایپا، این مجموعه بهترین عملکرد را در زمینه تولید محصولات در میان خودروسازان داخلی در چند ماه گذشته و به ویژه در شهریورماه گذشته داشته است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از سایپانیوز، آرش محبی‌نژاد افزود: آمارهای تولیدی نشان می‌دهد گروه خودروسازی سایپا در شش ماهه نخست امسال بیش از 200 هزار دستگاه خودرو تولید کرده و در زمینه شکست دادن محدودیت‌ها و تحریم‌ها، نسبت به سایر خودروسازان داخلی موفق‌تر بوده است.
 
وی با اشاره به گزارش منتشر شده عملکرد خودروسازان در شهریورماه گفت: در نتیجه تحریم ها و ایجاد محدودیت‌های اقتصادی و بین‌المللی، آمار تولیدی کل خودروسازان نسبت به شهریورماه 97 کاهش دارد اما سایپا موفق شده با غلبه بر مشکلات، رشد منفی کل تولید خودرو در کشور را کمتر کرده و خود را به روزهای رونق نزدیک‌تر کند.
 
به گفته محبی‌نژاد حرکت سایپا در زمینه افزایش تولید و بومی‌سازی قطعات پیشرفته، زمینه رونق کسب و کار شرکت‌های تأمین‌کننده این گروه را فراهم کرده است.
 
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور با اشاره به شتاب‌گرفتن روند تولید محصولات سایپا در یک ماهه گذشته گفت: با توجه به افزایش تولید خودرو در کشور در نیمه دوم امسال، پیش بینی می‌شود رشد تولید محصول در سایپا با افزایش چشمگیری در ماه‌های آتی مواجه شود.
 
وی با اشاره به افزایش بیش از 48 درصدی تولید سایپا در شهریور 98 نسبت به مدت مشابه سال گذشته ادامه داد: موفقیت سایپا در زمینه افزایش تولید و رونق‌بخشی به فعالیت قطعه‌سازان زنجیره تأمین در حالی صورت گرفته که سایر خودروسازان داخلی با کاهش تولید مواجه بوده‌اند و امیدواریم روند رو به رشد سایپا همچنان ادامه داشته باشد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head