نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲
کد خبر: ۱۱۲۰۹۶
2019 October 12 - ۱۱:۴۵ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- به منظور تسریع در خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی روز شنبه ۱۴ دستگاه اتوبوس و خودرو آتش‌نشانی از شهرداری سنندج به مرز خسروی اعزام شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این سازمان تمهیدات ویژه ای در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به زائران حسینی در نظر گرفته است.
 
امیرجمشید نژاد با اشاره به اعزام 12 دستگاه اتوبوس از سنندج به مرز خسروی افزود: این تعداد اتوبوس جهت جابجایی زائران اربعین حسینی به مرز خسروی اعزام و به زائران خدمت رسانی می‌کنند.
 
وی یادآور شد:علاوه بر این اتوبوس ها، یک دستگاه خودرو سواری شامل اکیپ بازرسی و یک تعمیرگاه سیار نیز به همراه آنها به مرز خسروی اعزام شد.
 
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: این اتوبوس‌ها در مرز خسروی در اختیار اتحادیه اتوبوسرانی کشور قرار می گیرند تا با برنامه ریزی های انجام شده نسبت به جابجایی زائران اربعین اقدام کنند.
 
رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج نیز افزود: در راستای خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی، 2 دستگاه خودرو سبک و سنگین آتش نشانی امروز شنبه به مرز خسروی اعزام شدند.
 
سهیل فضل وزیری تاکید کرد: همراه این خودرو چهار آتش نشان هم به این مرز اعزام شدند و تا پایان مراسم اربعین در این منطقه برای خدمات رسانی مستقر هستند.
 
راهپیمایی اربعین، پیاده روی مسلمانان و آزادیخواهان کشورهای مختلف از نقاط مختلف کشور عراق به طرف کربلا به مناسبت اربعین حسینی است.
 
زائران ایرانی مسیر 80 کیلومتری نجف مقدس تا کربلای معلی را برای پیاده‌روی انتخاب می‌کنند؛ این مسیر به تعداد یک هزار و 452 ستون برای راهپیمایان پیش بینی شده که فاصله بین هر ستون 50 متر است.
 
با متوسط پیاده روی هفت تا هشت ساعت در هر روز، مسیر نجف تا کربلا طی سه تا چهار روز طول می‌کشد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head