نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
کد خبر: ۱۱۲۰۹۵
2019 October 12 - ۱۱:۴۴ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس پلیس راه خوزستان گفت: خواب آلودگی بیشترین عامل سوانح جاده ای در جاده های مرزی خوزستان است که انتظار می رود زائران در مسیرهای بازگشت دقت بیشتری داشته و نکات ایمنی را رعایت کنند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، سرهنگ رضا دولتشاهی شامگاه جمعه  در پایانه مرزی چذابه با اشاره به آخرین اقدامات برای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی در جاده های منتهی به مرزهای استان اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته و طرح های ترافیکی اعمال شده در جاده های مرزی استان، شاهد تردد روان خودروها و کاهش ازدحام زائران هستیم.
 
وی افزود: حجم تردد خودروها در روز جمعه نسبت به روز گذشته کاهش یافته و رفته رفته موج بازگشت زائران را شاهد هستیم که تمهیدات لازم به منظور کنترل ترافیک و برقراری نظم و امنیت زائران اندیشیده شده است.  
 
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: ممنوعیت تردد خودروهای سنگین نیز تا 30 مهرماه ادامه دارد و تاکنون مشکل خاصی در جاده های استان مشاهده نشده است.
 
وی اظهار داشت: انتظار می رود زائران در مسیر بازگشت نکات ایمنی را رعایت کنند چراکه بیشتر حوادث رانندگی ناشی از خستگی رانندگان بوده است.
 
سرهنگ دولتشاهی تصریح کرد : روز جمعه در جاده خرمشهر به سربندر برخورد 2 دستگاه خودرو منجر به کشته و مصدوم شدن پنج نفر از شهروندان شد که علت اصلی آن خستگی و خواب آلودگی بود.
 
وی اظهار داشت : رانندگان می‌توانند باتوجه به استراحتگاه های بین راهی و موکب ها زمان خستگی از رانندگی خودداری کرده تا از حوادث ناگوار جلوگیری شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head