نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
کد خبر: ۱۱۲۰۷۷
2019 October 11 - ۱۶:۵۲ - ۱۹ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شرکت Waymo خودروهای هوشمند و خودران خود را برای انجام آزمایش‌های رانندگی به شهر لس‌آنجلس آورد.
به گزارش پدال نیوز؛  شرکت سازنده خودروهای خودران Waymo، اتومبیل‌های هوشمند خود را جهت انجام تست‌های فنی و آزمایش رانندگی در خیابان، به شهر لس‌آنجلس در آمریکا آورده است. خودرواهای خودران Waymo با توانایی‌های خاص خود می‌تواند در آینده‌‌ای نزدیک دوستی بسیار صمیمی برای همه شهروندان شهرهای بزرگ باشد.

با توجه به ساختار شهری و خیابان‌بندی شهر لس‌آنجلس بسیاری از شرکت‌های فعال در زمینه طراحی و تولید اتومبیل‌های خودران برای آزمایش محصولات خود به این شهر می‌آیند. یکی از مدیران شرکت Waymo گفت: "ما نقشه‌ای جامع از لس‌آنجلس را در حافظه خودروی هوشمند خود ذخیره کرده‌ایم. این اتومبیل به خوبی لس‌آنجلس را شناخته و در تمامی خیابان‌ها و مسیرها راه عبور مناسب را پیدا می‌کند."ورود خودروهای خودران Waymo به لس‌آنجلس + تصاویر

حضور خودروهای خودران Waymo در لس‌آنجلس

هرچند خودروی Waymo از توانایی‌‎ها و امکانات بسیار خوبی برای رانندگی به صورت خودکار برخوردار است و راننده می‌تواند این اتومبیل را به صورت دستی و کاملا در اختیار خود نیز هدایت کند. دوربین‌ها و حسگرهای مختلفی که در تمامی بدنه خودور نصب شده‌اند و وظیفه سنگینی به عهده داشته و تامین کننده ایمنی اتومبیل هستند. در واقع این دوربین‌ها دیدی همه جانبه و سه بعدی از تمام اطراف خودرو نمایش می‌دهند. 

اتومبیل Waymo در کل مدت حرکت خود به اینترنت متصل است و کیفیت حرکت آن توسط مراکز کنترل نظارت می‌شود تا حرکات احتمالی به حداقل میزان ممکن رسیده و برای راننده و سایر خودروها مشکلی پیش نیاید. اتومبیل‌های خودران با توانایی‌های شگفت‌انگیز خود در آینده‌ای نزدیک می‌توانند رقیبی بسیار جدی برای خودروهای کنونی باشند. 

ورود خودروهای خودران Waymo به لس‌آنجلس + تصاویر

آینه خودروها علاوه بر ارتباطی موثر و پرکاربرد با راننده و همه سرنشینان با دیگر خودروها نیز ارتباط برقرا می‌کند و ایمنی کامل را در هنگام رانندگی به ارمغان می‌آروند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head