نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱
کد خبر: ۱۱۲۰۶۸
2019 October 11 - ۱۳:۱۷ - ۱۹ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: افزایش چند برابری شمار زائران کشورمان در آستانه اربعین و عزیمت آنان به مرزهای چهارگانه، موجب ترافیک شدید منتهی به این مرزها شده، اما بی‌سابقه‌ترین تردد خودروها در مسیر مرز مهران به ثبت رسیده است.
به گزارش پدال نیوز، شواهد حاکی از آن است که خودروها از بامداد امروز، مسیر 70 کیلومتری صالح‌آباد تا مهران را در ترافیکی بی‌سابقه سپری می‌کنند. 

این در حالی است که ستاد اربعین با ارسال پیامک‌هایی برای کسانی که در سامانه «سماح» ثبت‌نام کرده‌اند، اعلام کرده که با توجه به افزایش جمعیت زائران در مرزهای مشترک ایران و عراق به دلیل کمبود امکانات به‌ویژه حمل و نقل در خاک عراق در حال حاضر تعداد قابل توجهی از زائران در آن سوی مرز و همچنین در داخل خاک ایران در صف انتقال به شهرهای نجف و کربلا هستند، لذا با توجه به این شرایط، سفر خود را به تأخیر انداخته و با آگاهی از وضعیت و بهبود شرایط زمان سفر خود را مدیریت کنند.

ترافیک بی‌سابقه تا ۷۰ کیلومتری مرز مهران+ عکس
این ستاد همچنین در پیام‌های بعدی، از زائران خواسته است: نظر به ازدحامی که در مرزها وجود دارد و کمبود امکانات در داخل کشور عراق، لطفاً در مسیرها با تأخیر به سمت مزرها حرکت کرده و در توقف‌گاه‌هایی که در مسیرهای منتهی مرزها وجود دارند به طور موقت اسکان تا پس از بهبود وضعیت و اعلام از طریق پیامک‌ها حرکت خود را ادامه دهید.

ترافیک بی‌سابقه تا ۷۰ کیلومتری مرز مهران+ عکس
منبع: فارس
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head