نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
کد خبر: ۱۱۲۰۶۳
2019 October 11 - ۱۳:۰۷ - ۱۹ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- فروش شرکت جنرال موتورز آمریکا در چین از ماه جولای تا سپتامبر ۱۷.۵ درصد کاهش یافته است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از تسنیم  ، فروش شرکت جنرال موتورز در چین از ماه جولای تا سپتامبر 17.5 درصد کاهش یافته است. این خودروساز آمریکایی از کند شدن رشد اقتصادی در بحبوحه جنگ تجاری چین و آمریکا و افزایش رقابت در بخش مهم خودروهای اس یو وی ضربه خورده است.
 
جنرال موتورز در سه ماهه سوم سال جاری میلادی 689531 خودرو در چین تحویل داد. کاهش فصلی فروش این شرکت در چین در  پایان سپتامبر پنجمین سه ماه متوالی کاهش فروش در چین بود. چین بزرگترین بازار اتومبیل جهان را دارد.
 
جنرال موتورز 2.26 میلیون خودرو در 9 ماه اول سال جاری میلادی تحویل داده است.
 
طبق گزارش اداره سازندگان اتومبیل چین، با کاهش فروش شرکت های جنرال موتورز و فورد موتور در چین، سهم شرکت های اتومبیل سازی آمریکا در بازار خودروهای مسافربری چین تا  9.5 درصد در هذ
 
در همین دوره زمانی، سهم خودروسازان آلمانی تا 23.8 درصد از  21.6 درصد سال گذشته و سهم خودروسازان ژاپنی تا 21.7 درصد نسبت به 18.3 درصد سال گذشته افزایش یافته است.
 
جنرال موتورز در چین با شرکت سایک موتور قرارداد مشترک دارد. خودروهای بیوک ، شورلت و کادیلاک در این شرکت ساخته می شود. این شرکت همچنین قرارداد دیگری با سایک و گروه گوانژی اتوموبایل برای ساخت مینی ون دارد.
 
جنرال موتورز دومین خودروساز بزرگ بین المللی در چین از نظر فروش است که سال گذشته 3.64 میلیون خودرو در این کشور فروخت که کمتر از 4.04 خودروی فروخته شده در 2017 بود.
 
فروش سالانه خودرو در چین در سال گذشته برای اولین بار از دهه 1990 کاهش یافت و انتظار می‌رود در سال جاری هم پایین آمده باشد. فروش خودرو در چین در ماه اوت 6.9 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته بود.
 
یکی از مقامات اداره سازندگان اتومبیل چین گفت صنعت اتومبیل در چین در سه سال آینده شاهد یک رشد بسیار پایین یا حتی رشد منفی خواهد بود.
 
گزارش فروش ماه سپتامبر هفته آینده منتشر می شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head