نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
کد خبر: ۱۱۱۹۹۳
2019 October 09 - ۱۵:۳۹ - ۱۷ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
مشاور وزیر صمت:
پدال نیوز- مشاور وزیر صمت گفت: وظیفه ما این است که شرکت‌های فعال دانش‌بنیان حوزه صنعت خودرو را به این صنعت در راستای رفع نیازها متصل کنیم چرا که به توانمندی این شرکت‌ها ایمان داریم.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، عزت‌الله اکبری امروز در حاشیه رویداد «گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارت‌آپ؛ ادعای حوزه صنعت خودرو» اظهار کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای اهداف دولت، رویکرد مناسبی را در خصوص حمایت از نهضت ساخت داخل آغاز کرده که این حمایت و اعتماد به داخل مسیر پیشرفت را تسهیل می کند.
 
وی با بیان اینکه عمیقا به توانمندی‌های نیروهای داخل ایمان دارم، گفت: صنایع مختلف در کشور باید نیازهای خود به تجهیزات، قطعات و... را اعلام کنند، ما نیز وظیفه داریم که این مجموعه‌ها را برای رفع نیازهایشان به شرکت‌های دانش بنیان داخل متصل کنیم و شرکت‌های دانش بنیان و فناور نیز باید در راستای رفع این نیازها قدم بردارند.
 
مشاور وزیر صمت ادامه داد: صندوق نوآوری و شکوفایی مصرف کنندگان و تولید کنندگان محصولات دانش بنیان را از لحاظ مالی حمایت می‌کند که این امر قابل تقدیر است. دولت نیز باید دو طرف عرضه و تقاضا را مورد حمایت قرار دهد.
 
وی افزود: در واقع دولت باید تصدی‌گری را کنار گذاشته و به سمت حمایت، نظارت و هدایت بازار برود تا اقتصاد کشور رونق پیدا کند.
کد خبر
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head