نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
کد خبر: ۱۱۱۹۲۴
2019 October 08 - ۱۵:۰۹ - ۱۶ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از اعزام نخستین کاروان اتوبوسرانی برای جابجایی زائران به مرز مهران و خسروی خبرداد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی با اعلام  اعزام نخستین کاروان اتوبوسرانی برای جابجایی زائران به مرز مهران و خسروی  گفت: امروز نخستین کاروان اتوبوسرانی برای ارائه سرویس حمل ونقلی به زوار اعزام شد.
 
وی ادامه داد: اولین اعزام کاروان اتوبوسرانی تهران 100 دستگاه اتوبوس است و بقیه نیز از صبح روز آینده به مرزها منتقل می‌شوند و این اتوبوسها ابتدا در مرز مهران و سپس در مرز خسروی جابجایی زوار را انجام می دهند.
 
وی افزود: سال گذشته اتوبوسرانی 500 دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران حسینی در نظر گرفت و بیش از 700 هزار زائر از این طریق جابجا شدند و امسال علاوه بر شهرداری تهران، شهرداری مشهد، کرج و شرکت آزادگان نیز حضور دارند و پیش بینی می کنیم تعداد جابجایی مسافران به بیش از یک میلیون نفر برسد که این رقم با افزایش 100 دستگاه اتوبوس شرکت واحد تهران محقق خواهد شد.        
 
بنا براعلام روابط عمومی شرکت واحد، سنندجی افزود: اتوبوسهای اعزامی مربوط به واحدهای دربستی و پشتیبانی بوده و از اتوبوسهای خطوط نیست بنابراین در زمان نبود آنها هیچ اختلالی در نقل و انتقال شهروندان پایتخت نخواهیم داشت.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head