نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۲
کد خبر: ۱۱۱۹۲۰
2019 October 08 - ۱۳:۱۸ - ۱۶ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
در جلسه انجمن صنایع همگن قطعه سازان با مدیرعامل ایران خودرو اعلام شد:
پدال نیوز: انجمن صنایع همگن قطعه سازان خودرو کشور در دیدار با مدیرعامل جدید ایران خودرو ضمن تشریح وضعیت فعلی صنعت قطعه سازی کشور و بیان مشکلات آن، ۸ پیشنهاد خود را در جهت برون رفت از این وضعیت ارائه کرد .
به گزارش پدال نیوز، در جریان این دیدار انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور موارد مربوط به تعیین تکلیف سورس های موازی، رفع مشکلات نقدینگی، اصلاح قیمت ها و شناور شدن آن، اصلاح قراردادهای قطعه سازان به صورت منصفانه، عدالت در پرداخت ها، واقعی کردن اعداد و ارقام بدهی خودروسازان به قطعه سازان، جلوگیری از واردات قطعات خودرو و به جریان انداختن پرونده خسارات وارده به صنعت خودرو ناشی از تحریم ها در دفتر ریاست جمهوری را خواستار شد.
 
بر این اساس انجمن صنایع همگن قطعه سازان به نمایندگی از تولیدکنندگان قطعات خودرو سراسر کشور ضمن تشریح مشکلات قطعه سازان خواستار رفع این موانع در کوتاه ترین زمان ممکن، پیش از بروز فاجعه اقتصادی در این صنعت شد.
 
همچنین فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو نیز با تاکید به اتاق شیشه ای و توجه به شفافیت در خودروسازان در تمامی امور از پیشنهادات ارائه شده توسط انجمن صنایع همگن قطعه سازان استقبال کرد و خواستار استفاده از مشاوره های تخصصی این انجمن در جلسات آتی شد.
 
 
 
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر: